autorijschoolvinden.nl

Gouda

Rijscholen in Gouda

  • 29 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
29 rijscholen in Gouda
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
0182 B.V.Gouda
ArviasGoudaAutoGouda1560147149
Autorijschool AmerGoudaAutoGouda2218553849
Autorijschool G. van DrielGoudaAutoGouda4042405749
Autorijschool Get onGoudaAutoLeiden00110052
Autorijschool GouweGoudaAutoGouda5934565049
Autorijschool KameraadGoudaAutoGouda2665166949
Autorijschool LindhoutGoudaAutoZoetermeer100045
Autorijschool ZilverGoudaAutoGouda367110049
Drive TimeGoudaAutoGouda3231614849
Eerste Bodegraafse Erkende Rijschool (EBER)GoudaAutoGouda4547546749
MyDriveGoudaAutoGouda7435916049
PromenGouda
Rijschool Boomsluiter V.O.F.GoudaAutoGouda113501306049
Rijschool BoutiqueGoudaAutoGouda5153435649
Rijschool ChallengerGoudaAutoGouda1100110049
Rijschool De ParelGoudaAutoGouda1331252849
Rijschool DifferenceGoudaAutoGouda1085049
Rijschool JoostGoudaAutoGouda228685049
Rijschool MaraGoudaAutoGouda2259216249
Rijschool SimiaGoudaAutoGouda1060106049
Rijschool SportiveGoudaAutoGouda33394449
Rijschool UgoGoudaAutoGouda10210049
Rijschool Van D & DGoudaAutoGouda5571196349
SedikiGoudaAutoGouda75361034749
Stuur talentGoudaAutoGouda10110049
Verkeersschool Kees van der HavenGoudaAutoGouda560194249
Verkeersschool Van der HavenGoudaAutoGouda5556366149
Verkeersschool WolswijkGoudaAutoGouda104551075749

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 29 rijscholen met vestigingsplaats Gouda. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.