autorijschoolvinden.nl

Breda

Rijscholen in Breda

  • 52 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
52 rijscholen in Breda
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Altan AutorijschoolBredaAutoBreda94331633948
Auto & Motor Rijschool RiffiBredaAutoBreda207452374748
Autorijschool Addie VoesenekBredaAutoBreda5746565248
Autorijschool Andere LinksBredaAutoBreda1644295548
Autorijschool BoazBredaAutoBreda4536426948
Autorijschool Chantal DamenBredaAutoBreda2756233948
Autorijschool HamidBredaAutoBreda1100110048
Autorijschool Marco PasBredaAutoBreda2638454748
Autorijschool Rijbewijsservice BredaBredaAutoBreda520173548
Autorijschool RijkundigBredaAutoBreda7100235248
Autorijschool SpitzBredaAutoBreda1681210048
Autorijschool v/d MuysenbergBredaAutoBreda3858364748
Autorijschool WilmaBredaAutoBreda4238595348
Dream2DriveBredaAutoBreda1010235248
Drive 2 PointsBredaAutoBreda100048
Drive First t.h.o.d.n. DriveYouBredaAutoBreda2836284648
Drive SmartBredaAutoDen Bosch00110054
DRIVE4SUCCESSBredaAutoBreda125868348
EmondsveldBredaAutoBerkel-Enschot100050
FahidBredaAutoBreda1932363648
iDrive2GOBreda
LesGo B.V.BredaAutoHeerenveen100043
LesMax Ismail Ekiz h.o.d.n. NXXTBredaAutoBreda3132462648
NAZ RijschoolBredaAutoBreda3161663848
RijbewijsReadyBredaAutoBreda100048
Rijles bij KoenBredaAutoBreda771610048
Rijschool 076-bredaBredaAutoBreda2864235248
Rijschool AnwarBredaAutoBerkel-Enschot001050
Rijschool BaronesBredaAutoBreda633211948
Rijschool Bon BiniBredaAutoBerkel-Enschot40154050
Rijschool De BaronieBredaAutoBreda45025048
Rijschool EasyBredaAutoBreda1145323848
Rijschool In ControlBredaAutoBreda3060276348
Rijschool JørgenBredaAutoBreda42525048
Rijschool K DriveBredaAutoSchelluinen / Gorinchem11000049
Rijschool Learn 2 Drive BredaBredaAutoBreda11000048
Rijschool LindaBredaAutoBreda510033348
Rijschool Menno van Wijk t.h.o.d.n. NXXTBredaAutoBreda2623323148
Rijschool Peter van Gool t.h.o.d.n. NXXTBredaAutoBreda401048
Rijschool PioneersBredaAutoBreda4646545948
Rijschool RedouanBredaAutoBreda3834525648
Rijschool SiemerinkBredaAutoBreda1033348
Rijschool TilburgBredaAutoDen Bosch40310054
Rijschool via BredaBreda
Soerin Rij-opleidingenBredaAutoBreda2361175948
Trudy's AutorijschoolBredaAutoBreda862310048
Twister Rijopleidingen BredaBredaAutoBreda125088848
Verkeersschool BesureBredaAutoBreda6949604248
Verkeersschool Cees & CoBredaAutoBreda1765136948
Verkeersschool Les4youBredaAutoBreda60113648
Verkeersschool WilmaBredaAutoBreda3342554748
VWM Group B.V.Breda

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 52 rijscholen met vestigingsplaats Breda. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.