autorijschoolvinden.nl

Etten-Leur

Rijscholen in Etten-Leur

  • 21 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
21 rijscholen in Etten-Leur
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool AlinaEtten-LeurAutoBreda838124248
Autorijschool "Bartje"Etten-LeurAutoBreda33372948
Autorijschool MathijssenEtten-LeurAutoBreda3345504248
Blom Beroepsopleidingen B.V.Etten-LeurAutoGoes1025054
De Rij ExpertEtten-LeurAutoBreda0063348
Don2Drive t.h.o.d.n. Drive StrongEtten-LeurAutoBreda1833265048
LesdriveEtten-LeurAutoBreda933183948
Oomen Dairy Engineering V.O.F.Etten-Leur
Richard Faas autorijschool t.h.o.d.n. NXXT verkeersscholenEtten-LeurAutoBreda3253356048
rijles7bergen.nlEtten-LeurAutoRoosendaal (gesloten)3078645
Rijschool DriverzEtten-LeurAutoBreda3839444348
Rijschool E-LEtten-LeurAutoBreda54092248
Rijschool FloraEtten-LeurAutoBreda3045048
Rijschool JORGEtten-LeurAutoBreda1937135448
Rijschool Lano T.H.O.D.N. DriveYOUEtten-LeurAutoBreda1926463948
Rijschool LetsGoEtten-LeurAutoVlissingen3244474951
Rijschool MustersEtten-LeurAutoBreda1735197948
Rijschool Nick-VerhoevenEtten-LeurAutoBreda5652665548
Rijschool Stap voor StapEtten-LeurAutoBreda47575748
TrafficCoachEtten-LeurAutoBreda6085048
Verkeersschool VoesenekEtten-LeurAutoBreda8156438148

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 21 rijscholen met vestigingsplaats Etten-Leur. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.