autorijschoolvinden.nl

Oosterhout Nb

Rijscholen in Oosterhout Nb

  • 18 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
18 rijscholen in Oosterhout Nb
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
ARAM ExamensOosterhout NbAutoZoetermeer52056045
Auto Rijschool " Jin "Oosterhout NbAutoBreda3839606048
Autorijschool B. ElmaOosterhout NbAutoBreda83875748
Autorijschool LisetteOosterhout NbAutoBreda2167127548
Autorijschool OosterOosterhout NbAutoBreda2417304348
Autorijschool RoosOosterhout NbAutoBreda75756048
Autorijschool SwitchOosterhout NbAutoBreda3664258848
Autorijschool van MeelOosterhout NbAutoBreda86274348
Autorijschool ZuiderhoutOosterhout NbAutoBreda174766748
DON Opleidingen Oosterhout B.V.Oosterhout NbAutoBreda001048
Rijschool BerberOosterhout NbAutoBreda2167245048
Rijschool DestinyOosterhout NbAutoBreda650125048
Rijschool Leer SecureOosterhout NbAutoBreda1362202548
Rijschool NatahOosterhout NbAutoBreda2986135448
Rijschool Peggy van DoorneOosterhout NbAutoBreda838116448
Rijschool Saïd ProOosterhout NbAutoSchelluinen / Gorinchem00110049
Rijschool-wies.nlOosterhout NbAutoBreda1979137748
Stuur & CoOosterhout NbAutoBreda2152197448

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 18 rijscholen met vestigingsplaats Oosterhout Nb. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.