autorijschoolvinden.nl

Vlaardingen

Rijscholen in Vlaardingen

  • 33 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
33 rijscholen in Vlaardingen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool EnoVlaardingenAutoRotterdam86271435
Autorijschool Euro PowerVlaardingenAutoRotterdam2938384535
Autorijschool FaraoVlaardingenAutoZoetermeer00110045
Autorijschool "Highway"VlaardingenAutoRijswijk001042
Autorijschool P. KampschuurVlaardingenAutoRotterdam4949605335
Autorijschool Paul BergersVlaardingenAutoRotterdam825156035
Autorijschool SakalliVlaardingenAutoRotterdam714145735
Autorijschool "Seref"VlaardingenAutoRotterdam1527196335
Autorijschool SupportVlaardingenAutoRotterdam11000035
Autorijschool SylwiaVlaardingenAutoRotterdam3256255635
B.K. VerkeersschoolVlaardingenAutoZoetermeer922143645
Camacho AutorijschoolVlaardingenAutoRotterdam2063335
De Rijopleider 2Go2VlaardingenAutoRotterdam1233136935
Dewa RijschoolVlaardingenAutoRotterdam2317215235
Fz autorijschoolVlaardingenAutoRotterdam0033335
Maria RijschoolVlaardingenAutoSpijkenisse1217134643
Rijlesdiscounter.comVlaardingenAutoRotterdam1127185035
Rijschool AkinVlaardingenAutoRotterdam3231643635
rijschool All-in-oneVlaardingenAutoRotterdam4074335
Rijschool Automaat RijnmondVlaardingenAutoRotterdam60202535
Rijschool DahabVlaardingenAutoSpijkenisse6121963043
Rijschool Fatma ÜnnüVlaardingenAutoRotterdam1527304735
Rijschool FerdaVlaardingenAutoRotterdam1828353135
Rijschool KandemirVlaardingenAutoRotterdam110054035
Rijschool Marcel van DijkVlaardingenAutoSpijkenisse4161347443
Rijschool MedienVlaardingenAutoRotterdam284863035
Rijschool Navigator IVlaardingenAutoRotterdam2025412735
Rijschool SafedriveVlaardingenAutoRijswijk2015282942
Rijschool SaNNVlaardingenAutoRotterdam0033335
Rijschool SibelVlaardingenAutoRotterdam475115535
Rijschool VlotVlaardingenAutoZoetermeer00110045
StartisVlaardingenAutoRotterdam1338133835
Verkeersschool De HoogVlaardingenAutoRotterdam151362334835

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 33 rijscholen met vestigingsplaats Vlaardingen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.