autorijschoolvinden.nl

Schiedam

Rijscholen in Schiedam

  • 37 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
37 rijscholen in Schiedam
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Apadana AutorijschoolSchiedamAutoRotterdam56082535
Autorijschool BayramSchiedamAutoRotterdam110292553335
Autorijschool C. SoaresSchiedamAutoRotterdam3331035
Autorijschool DestinySchiedamAutoRotterdam1436214335
Autorijschool EdelSchiedamAutoRotterdam1217215735
Autorijschool ErrolSchiedamAutoRotterdam25063335
Autorijschool FusedriveSchiedamAutoRotterdam1250133835
Autorijschool &JoySchiedamAutoBreda1025048
Autorijschool MoschSchiedamAutoRotterdam2129314835
Autorijschool OcakSchiedamAutoRotterdam1520502435
Autorijschool SelimSchiedamAutoRotterdam138383435
Autorijschool SVEASchiedamAutoRotterdam121421754635
Autorijschool TarhanSchiedamAutoRotterdam1513256835
Autorijschool VolantSchiedamAutoRotterdam2502035
Autorijschool YaseminceSchiedamAutoRotterdam922154035
De RijschoolcombinatieSchiedamAutoRotterdam90431143835
Delta AutorijschoolSchiedamAutoRotterdam2959266935
Drive CoachingSchiedamAutoRotterdam112763335
Drive To GoSchiedamAutoRotterdam73321284535
Hallo RijbewijsSchiedamAutoRotterdam96777135
Realway Rij-opleidingenSchiedamAutoRotterdam520211435
Rijles Rechts AanhoudenSchiedamAutoHaarlem0025054
RijlessieSchiedamAutoRotterdam00210035
Rijschool AnytimeSchiedamAutoRotterdam2110494135
Rijschool "Automoto"SchiedamAutoRotterdam1631134635
Rijschool Bekwaam t.h.o.d.n. LesGOSchiedamAutoRotterdam200035
Rijschool ConfidentSchiedamAutoRotterdam93395635
Rijschool DeRijWegSchiedamAutoRotterdam70261235
Rijschool Jeroen BröklingSchiedamAutoRotterdam1030144335
Rijschool KapitaalSchiedamAutoRotterdam2857225935
Rijschool LungSchiedamAutoRotterdam2114504035
Rijschool RobbenSchiedamAutoRotterdam450210035
Rijschool SpalandSchiedamAutoRotterdam933104035
Rijschool SURI-PROFSchiedamAutoZoetermeer25066745
VerboomSchiedamAutoRotterdam65042535
Verkeersschool AkuraSchiedamAutoRotterdam33383835
Verkeersschool ExclusiveSchiedamAutoRotterdam11000035

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 37 rijscholen met vestigingsplaats Schiedam. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.