autorijschoolvinden.nl

Dordrecht

Rijscholen in Dordrecht

  • 59 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
59 rijscholen in Dordrecht
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Arno Walop h.o.d.n. Rijles Zonder StressDordrechtAutoDordrecht667510040
Auto- en Motorrijschool BerkelDordrechtAutoDordrecht1817423140
Autorijschool 6RDordrechtAutoDordrecht56054040
Autorijschool Andries Havelaar t.h.o.d.n. NederveenDordrechtAutoDordrecht33352040
Autorijschool AquaDordrechtAutoDordrecht450164440
Autorijschool AraxDordrechtAutoDordrecht825212940
Autorijschool @irDordrechtAutoDordrecht214323684240
Autorijschool AyseDordrechtAutoDordrecht3424703740
Autorijschool Devlin t.h.o.d.n. DriveYOUDordrechtAutoDordrecht3116453840
Autorijschool Hans RetelDordrechtAutoDordrecht2948413740
Autorijschool HuseyinDordrechtAutoDordrecht2722673640
Autorijschool LotusDordrechtAutoDordrecht101291573840
Autorijschool MartiniqueDordrechtAutoDordrecht9051826140
Autorijschool Menno KitszDordrechtAutoDordrecht2979167540
Autorijschool MilanDordrechtAutoDordrecht4328713840
Autorijschool Monique StamDordrechtAutoDordrecht3471265040
Autorijschool R. ter BorgDordrechtAutoDordrecht3549326240
Autorijschool StraxDordrechtAutoDordrecht63336740
Autorijschool SwetsDordrechtAutoDordrecht2857265440
Autorijschool ThuredrechtDordrechtAutoDordrecht978310040
AutorijschoolDjanDordrechtAutoDordrecht1631353140
Carsten T.H.O.D.N. LesGODordrechtAutoDordrecht00110040
Cum LaudeDordrechtAutoDordrecht76361204440
De Beste Rijlessen.nlDordrechtAutoDordrecht2744245440
Easy RijopleidingenDordrechtAutoDordrecht3628485240
J.J. WesterbeekDordrechtAutoDordrecht933293440
Jouw Rij-instructeurDordrechtAutoDordrecht1020135440
Ladies RijschoolDordrechtAutoDordrecht94493340
PIET's autorijlesDordrechtAutoDordrecht11000040
Rijschool 078DordrechtAutoDordrecht2955305040
Rijschool Adjinder t.h.o.d.n MOVIXDordrechtAutoRotterdam11000035
Rijschool BalanceDordrechtAutoDordrecht3148464640
Rijschool BlaakerDordrechtAutoDordrecht1850235240
Rijschool ConnyDordrechtAutoDordrecht66747540
Rijschool DammeDordrechtAutoDordrecht520182840
Rijschool DielessenDordrechtAutoDordrecht2167138540
Rijschool DriverDordrechtAutoDordrecht1045040
Rijschool FlexDordrechtAutoDordrecht293762940
Rijschool FlexdriveDordrechtAutoDordrecht2741343240
Rijschool GalaxyDordrechtAutoDordrecht2829743840
Rijschool H. SahinDordrechtAutoDordrecht1450217140
Rijschool Indira Cviko t.h.o.d.n. NXXTDordrechtAutoDordrecht2646256840
Rijschool MaschaDordrechtAutoDordrecht2839365640
Rijschool Pim VersluisDordrechtAutoDordrecht00110040
Rijschool Rijbewijs HeldenDordrechtAutoDordrecht2635315240
Rijschool SkillDordrechtAutoDordrecht1662105040
Rijschool StolkDordrechtAutoDordrecht2556215740
Rijschool TafDordrechtAutoDordrecht10310040
Sabrina MangreyDordrechtAutoDordrecht30132340
Thure Rijopleidingen B.V.DordrechtAutoDordrecht1042540
TopBalDordrechtAutoDordrecht1242138540
Verkeersschool ContentDordrechtAutoDordrecht25085040
Verkeersschool DordtDordrechtAutoDordrecht63368340
Verkeersschool GroenbergDordrechtAutoDordrecht52072940
Verkeersschool RulesDordrechtAutoDordrecht3628575640
Verkeersschool WaardenburgDordrechtAutoDordrecht6958576340
Verkeersschool Wierks B.V.DordrechtAutoDordrecht209392814540
V.O.F. Algemeen Verkeersopleidingscentrum DrechtstreeksDordrechtAutoDordrecht1947145740
WAB RijschoolDordrechtAutoDordrecht250210040

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 59 rijscholen met vestigingsplaats Dordrecht. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.