autorijschoolvinden.nl

Zwolle

Rijscholen in Zwolle

  • 55 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
55 rijscholen in Zwolle
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Adnaan AltaherZwolleAutoZwolle001048
Afrit WezepZwolleAutoZwolle227378648
Arie Veltman t.h.o.d.n. LesGOZwolleAutoMeppel001049
Auto-Rijschool AssendorpZwolleAutoZwolle116458048
Autorijschool De Weerd Zwolle B.V.ZwolleAutoZwolle10567725348
Autorijschool EdvanceZwolleAutoZwolle36768348
Autorijschool Lon van Grafhorst t.h.o.d.n. NXXT VerkeersscholenZwolleAutoMeppel00122549
Autorijschool ProgressZwolleAutoZwolle56045048
Autorijschool RaquelZwolleAutoZwolle105075748
Autorijschool RoadwiseZwolleAutoZwolle78381514248
C/CE ProfZwolle
Centrum voor Verkeersopleidingen Noord-NederlandZwolleAutoZwolle7345814848
De Zwolse RijopleiderZwolleAutoZwolle1947226448
Drive By JoyceZwolleAutoZwolle3459324748
Drive2learnZwolleAutoZwolle838155348
Energy Traffic EducationZwolleAutoZwolle1258225948
FF ToerenZwolleAutoZwolle100048
GoGo-LZwolleAutoZwolle1338283248
GROW with KEMPZwolleAutoZwolle197362844548
Hendawi RijschoolZwolleAutoZwolle5095648
Hollies RijschoolZwolleAutoZwolle3757275248
IB-DriveZwolleAutoZwolle1100210048
Kernpunt Rij-opleidingenZwolleAutoZwolle862310048
LiberdriveZwolleAutoZwolle850610048
Marenk RijopleidingenZwolle
Mel2MoveZwolleAutoZwolle257678648
MotorprofessionalZwolle
Naya RijschoolZwolleAutoZwolle1052048
Rijden bij BartZwolleAutoZwolle3959226448
Rijland ZwolleZwolleAutoZwolle4144754848
Rijschool Arjan KokZwolleAutoZwolle2972168848
RIJSCHOOL AUTOMATICZwolleAutoZwolle90371573248
Rijschool De BlauwvingerZwolle
Rijschool Egel t.h.o.d.n. DriveYOUZwolleAutoZwolle3148225948
rijschool EricZwolleAutoMeppel10110049
Rijschool Gerard B.V.ZwolleAutoZwolle2928354348
Rijschool Go-MarZwolleAutoZwolle2948366148
Rijschool KluversZwolleAutoZwolle3358256448
Rijschool Meda.nlZwolleAutoZwolle5074348
Rijschool MotodromeZwolle
Rijschool P. SchmitzZwolleAutoZwolle4455335248
Rijschool PeperbusZwolleAutoZwolle125025048
Rijschool Randy Stolz - NXXTZwolleAutoZwolle66765048
Rijschool RuhiZwolleAutoZwolle3135414648
Rijschool SafiZwolleAutoZwolle63356048
Rijschool SeatbeltZwolleAutoZwolle54065048
Rijschool SolidérZwolleAutoZwolle2025048
Rijschool Wesley Landaal NXXTZwolleAutoZwolle3845504848
Rijschool ZwollesZwolleAutoZwolle247566748
RLMZwolleAutoZwolle1050132348
SuperdriveZwolleAutoZwolle59241223548
Verkeersschool United ZwolleZwolleAutoZwolle7862048
W DrivingZwolleAutoZwolle4633624748
YallaDriveZwolleAutoZwolle11000048
Yami RijschoolZwolleAutoZwolle11000048

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 55 rijscholen met vestigingsplaats Zwolle. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.