autorijschoolvinden.nl

Delft

Rijscholen in Delft

  • 34 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
34 rijscholen in Delft
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
015 RijopleidingenDelftAutoZoetermeer450410045
AlABBAS RIJSCHOOLDelftAutoZoetermeer1030133145
Auto- en Motorrijschool KasiusDelftAutoRijswijk86245042
Autorijles DelftDelftAutoRijswijk95656042
Autorijschool NikDelftAutoZoetermeer101045
Autorijschool OhmDelftAutoRijswijk2030382942
Autorijschool Rij(Be)WijsDelftAutoZoetermeer580310045
Autorijschool RoadyDelftAutoZoetermeer333110045
beroepsstudie.nlDelft
DRIVE 4 ITDelftAutoRijswijk1443233542
Goede Start RijschoolDelftAutoHaarlem00110054
MJ.nlDelftAutoAmsterdam0033347
Rijschool AlfaDelftAutoZoetermeer100045
Rijschool BandhoeDelftAutoLeiden00110052
Rijschool CollectDelftAutoRijswijk729151342
Rijschool Delfin VOFDelftAutoZoetermeer20125045
Rijschool Drive-ZoneDelftAutoZoetermeer42536745
Rijschool HarmaDelftAutoZoetermeer1921384245
Rijschool KaanDelftAutoRijswijk1275110042
Rijschool KoopDelftAutoRijswijk125897842
Rijschool MaatwerkDelftAutoRijswijk4750042
Rijschool On TrackDelftAutoZoetermeer001045
Rijschool Onno Dap t.h.o.d.n. NXXTDelftAutoRotterdam2500035
Rijschool Rach DriveDelftAutoZoetermeer78695645
Rijschool RijBlijDelftAutoRijswijk1464115542
Rijschool SchenkelDelftAutoRijswijk36787542
Rijschool SwartDelftAutoRijswijk250110042
Rijschool TopRijlesDelftAutoRijswijk63366742
SpoedDrive RijopleidingenDelftAutoRijswijk310036742
Tamim RijschoolDelftAutoZoetermeer3429554045
Verkeersschool AdrianDelftAutoZoetermeer1369143645
Verkeersschool NoordzeeDelftAutoZoetermeer2100173545
Verkeersschool YelloDelftAutoZoetermeer25033345
Witam RijschoolDelftAutoRijswijk1867156742

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 34 rijscholen met vestigingsplaats Delft. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.