autorijschoolvinden.nl

Bergschenhoek

Rijscholen in Bergschenhoek

  • 12 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
12 rijscholen in Bergschenhoek
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool J. OronBergschenhoekAutoRotterdam47582535
Autorijschool Marcel StreefkerkBergschenhoekAutoZoetermeer3456186145
Autorijschool WinningBergschenhoekAutoZoetermeer944151345
De Lier VerkeersopleidingenBergschenhoekAutoRotterdam3262245835
HalarijschoolBergschenhoekAutoSpijkenisse001043
Hans der Weduwe RijopleidingenBergschenhoekAutoZoetermeer1759236145
MasterDriveBergschenhoekAutoZoetermeer6248605745
Noura RijschoolBergschenhoekAutoZoetermeer90371945
Rijschool CompromisBergschenhoekAutoRotterdam825123335
Rijschool ImpulsBergschenhoekAutoZoetermeer00110045
Rijschool VeiligheidBergschenhoekAutoZoetermeer5047545
Verkeersschool iDriveBergschenhoekAutoRotterdam1331282535

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 12 rijscholen met vestigingsplaats Bergschenhoek. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.