autorijschoolvinden.nl

Amsterdam

Rijscholen in Amsterdam

  • 282 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
282 rijscholen in Amsterdam
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
2RRAmsterdamAutoAmsterdam10210047
A NOSTRA LogistiqueAmsterdamAutoHaarlem00110054
A1 RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam3462435647
A9 AutorijschoolAmsterdamAutoAlkmaar4035773951
AAC RijsnelAmsterdamAutoAmsterdam99401714447
AAK-RijopleidingenAmsterdamAutoAmsterdam7646456447
A.A.M. Amsterdamse Autorijschool MaestroAmsterdam
Ab AznouAmsterdamAutoAmsterdam2446237047
Amsterdam EvergoAmsterdamAutoAmsterdam1527323447
Amsterdamse VerkeersopleidingenAmsterdamAutoAmsterdam17478797847
Anas AcademieAmsterdam
A.R.S. Amsterdam Rijbewijs ServiceAmsterdamAutoAmsterdam217697847
Atlas RijschoolmakelaarAmsterdamAutoAmsterdam1346154047
ATM-RijopleidingenAmsterdam
Auto- en Motorrijschool CalandAmsterdamAutoAmsterdam210432624447
Auto- en motorrijschool www.rvv.nlAmsterdamAutoAmsterdam61000047
Auto-Rijschool V. En S.AmsterdamAutoZaandam3647426248
automaatrijschoolAmsterdamAutoAmsterdam2129332447
Autorijschool 5 SterrenAmsterdamAutoAmsterdam88836747
Autorijschool A10AmsterdamAutoAmsterdam148581415347
Autorijschool AmritAmsterdamAutoAmsterdam1963186747
Autorijschool AnassAmsterdamAutoAmsterdam944125847
Autorijschool AtlasAmsterdamAutoAmsterdam5258445547
Autorijschool AyanaAmsterdamAutoAmsterdam11000047
Autorijschool BergfeldAmsterdamAutoAmsterdam11001047
Autorijschool BudgetAmsterdamAutoAmsterdam2952254447
Autorijschool CenterAmsterdamAutoAmsterdam0025047
Autorijschool ClaessenAmsterdamAutoAmsterdam45066747
Autorijschool CompaqtAmsterdamAutoAmsterdam1323195347
Autorijschool De RingAmsterdamAutoAmsterdam95687547
Autorijschool DüsterAmsterdamAutoAmsterdam1747107047
Autorijschool EDINAmsterdamAutoAmsterdam838310047
Autorijschool ErkanAmsterdamAutoAmsterdam862115547
Autorijschool ExcellentAmsterdamAutoAmsterdam1070210047
Autorijschool F. Van GulikAmsterdamAutoZaandam5357634348
Autorijschool Gülay KayaalpAmsterdamAutoAmsterdam911233547
Autorijschool HasanAmsterdamAutoAmsterdam367110047
Autorijschool Het Nieuwe RijdenAmsterdamAutoAmsterdam1958910047
Autorijschool Het NoordenAmsterdamAutoAmsterdam36793347
Autorijschool IshakAmsterdamAutoAmsterdam2948137747
Autorijschool J. WeelingAmsterdamAutoAmsterdam1953174747
Autorijschool J's WayAmsterdamAutoAmsterdam4050436047
Autorijschool kooimeerAmsterdamAutoAlkmaar1100210051
Autorijschool L B.V.AmsterdamAutoHeerenveen00110043
Autorijschool Lex van OijenAmsterdamAutoAmsterdam2850275247
Autorijschool LimietAmsterdamAutoAmsterdam4922513947
Autorijschool LindaAmsterdamAutoAmsterdam2365156747
Autorijschool LogicaAmsterdamAutoAmsterdam54054047
Autorijschool M. AmkariAmsterdamAutoAmsterdam1050123347
Autorijschool MemoliAmsterdamAutoAmsterdam3379716147
Autorijschool "Motivatie"AmsterdamAutoAmsterdam2752284347
Autorijschool MughalAmsterdamAutoAmsterdam0063347
Autorijschool NaomiAmsterdamAutoAmsterdam61747547
Autorijschool NationaalAmsterdam
Autorijschool NesAmsterdamAutoAmsterdam33358047
Autorijschool Nieuw Amsterdam B.V.AmsterdamAutoAmsterdam2471175947
Autorijschool Only for LadiesAmsterdamAutoAmsterdam1315163847
Autorijschool Park&RideAmsterdamAutoAmsterdam683610047
Autorijschool RuyaAmsterdamAutoAmsterdam2948247147
Autorijschool Schouten AmsterdamAmsterdamAutoAmsterdam3560364247
Autorijschool SelekAmsterdamAutoAmsterdam933154047
Autorijschool Sisters MinaAmsterdamAutoAmsterdam85083847
autorijschool sylvia borstAmsterdamAutoAmsterdam1369165647
Autorijschool TakiAmsterdamAutoAmsterdam177658047
Autorijschool VeliAmsterdamAutoAmsterdam1118215247
Autorijschool Yesim RuyaAmsterdamAutoAmsterdam2438264647
Aynur AutorijschoolAmsterdamAutoAmsterdam54087547
BASHAAmsterdamAutoAmsterdam4057375147
BMM RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam60175347
Boost RijAmsterdamAutoAmsterdam2025047
Boost RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam00153347
Car 4 GoAmsterdamAutoAmsterdam11001047
CocoAmsterdamAutoAmsterdam667510047
CompleetAmsterdam
De BlauweAmsterdam
De IJver RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam65082547
De MotortrainerAmsterdam
De RozeAmsterdamAutoHaarlem001054
De SlaagfabriekAmsterdamAutoAmsterdam1729294147
De Taxi Academie B.V.Amsterdam
DemotormentorAmsterdam
Dionne Quality DrivingAmsterdamAutoAmsterdam1573138547
Dogan RijopleidingenAmsterdamAutoAmsterdam33336747
Drive IncAmsterdamAutoAmsterdam1315231347
Drive Pro SchoolAmsterdamAutoAmsterdam3083847
DriveDepartment.nlAmsterdamAutoAmsterdam475210047
DriveNowAmsterdamAutoAmsterdam3759324447
Driving School AmsterdamAmsterdamAutoAmsterdam367110047
DutchJA T.H.O.D.N. LesGOAmsterdamAutoAmsterdam2619443447
Easy PermitAmsterdamAutoAmsterdam10110047
el Salaam RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam757115547
FocusAmsterdamAutoAmsterdam40106047
Fun to Drive RijopleidingAmsterdamAutoAmsterdam580110047
Geslaagd 020AmsterdamAutoAmsterdam617203547
GlowAmsterdamAutoAmsterdam6945585747
GVB Exploitatie B.V.Amsterdam
HEM MotorrijschoolAmsterdam
Highway AcademyAmsterdamAutoAmsterdam1020205047
HVO DriveAmsterdamAutoAmsterdam1540193247
International Driving School LIMA AmsterdamAmsterdamAutoAmsterdam2938504847
Jebijrijder.nlAmsterdamAutoAmsterdam4353515547
JeevanAmsterdamAutoAmsterdam2236404847
JimmyDriveAmsterdamAutoZaandam3148315248
Kaila RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam90312647
"Kaliteli" AutorijschoolAmsterdamAutoAmsterdam1060125847
Lawal AutorijschoolAmsterdamAutoAmsterdam104381624447
Les4LessAmsterdamAutoAmsterdam0042547
Lina DriversAmsterdamAutoAmsterdam100047
MayDriveAmsterdamAutoAmsterdam4452436347
Menso RijopleidingenAmsterdamAutoZaandam1547165648
Meteoor Rijschool B.V.AmsterdamAutoAmsterdam286453295047
Mijn AutorijlesAmsterdamAutoAmsterdam4068157347
Mondiaal RijopleidingenAmsterdamAutoAmsterdam50310047
MyTurn RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam36745047
Naoual's LicenseAmsterdamAutoAmsterdam667125047
NesleAmsterdamAutoAmsterdam2370194247
NevcityAmsterdamAutoAmsterdam5263306047
New driveAmsterdamAutoAmsterdam475210047
NM RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam83885047
nomaddriveAmsterdamAutoAmsterdam786210047
Patron verkeersopleidingenAmsterdamAutoAmsterdam2744584147
Patron Verkeersopleidingen by KilicAmsterdamAutoAmsterdam2055216747
Pointer AcademieAmsterdamAutoAmsterdam113677147
Power 2 DriveAmsterdamAutoAmsterdam12750047
Prima MotorschoolAmsterdam
Pro Drive AcademyAmsterdamAutoAmsterdam1267210047
Quds RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam1145232647
R-DriveAmsterdamAutoAmsterdam1436254447
Ready 2 GoAmsterdamAutoAmsterdam100047
R.F.R. DüsterAmsterdamAutoAmsterdam157347547
RibbazAmsterdamAutoAmsterdam113656047
Rij PlatformAmsterdamAutoAmsterdam6758675747
Rij & Theorie CentraalAmsterdamAutoAmsterdam1828365347
rij(B-E)wijsXpertAmsterdamAutoAmsterdam54058047
RijbewijsjeAmsterdamAutoAmsterdam2343245447
RijbewijsSnel.nlAmsterdamAutoAmsterdam617162547
Rijcoach DINOAmsterdamAutoAmsterdam2454293847
rijden.nuAmsterdamAutoAmsterdam106065047
Rijles ZoneAmsterdamAutoAmsterdam250310047
Rijlesboeken.nl B.V.AmsterdamAutoAmsterdam2040166247
Rijschool AdrianaAmsterdamAutoAmsterdam2055264247
Rijschool AllDriveAmsterdamAutoAmsterdam1540206047
Rijschool AlyansAmsterdamAutoAmsterdam1839276747
Rijschool AmalAmsterdamAutoAmsterdam36752047
Rijschool Amsterdam B.V.AmsterdamAutoAmsterdam128501274547
Rijschool AngelAmsterdamAutoAmsterdam1033347
Rijschool AyazAmsterdamAutoAmsterdam825134647
Rijschool B-SmartAmsterdamAutoAmsterdam85045047
Rijschool B&C T.h.o.d.n.Vakpro academyAmsterdamAutoHaarlem812183354
Rijschool BenzianAmsterdamAutoAmsterdam7262327247
Rijschool BewijsjeAmsterdamAutoAmsterdam2658265847
Rijschool BREGT.AmsterdamAutoAmsterdam56075747
Rijschool Calm DriveAmsterdamAutoAmsterdam36745047
Rijschool ChallengeAmsterdamAutoAmsterdam2335225547
Rijschool CollewijnAmsterdamAutoAmsterdam2433295547
Rijschool ComeniusAmsterdamAutoAmsterdam1242145047
Rijschool CompanyAmsterdamAutoAmsterdam2572225947
Rijschool DamienAmsterdamAutoAmsterdam125098947
Rijschool DamskoAmsterdamAutoAmsterdam204522715447
Rijschool de JordaanAmsterdamAutoAmsterdam3070255247
Rijschool de specialistAmsterdamAutoAmsterdam367410047
Rijschool DhalinAmsterdamAutoAmsterdam617142947
Rijschool DraganAmsterdamAutoAmsterdam47536747
Rijschool Drive SocialAmsterdam
Rijschool drive4sureAmsterdamAutoAmsterdam104093347
Rijschool Drivecab 020AmsterdamAutoAmsterdam11000047
Rijschool Driving StarsAmsterdamAutoEemnes2548284651
Rijschool ebbAmsterdamAutoAlkmaar200051
Rijschool EbruAmsterdamAutoAmsterdam61561054647
Rijschool EducatieAmsterdamAutoAmsterdam1560610047
Rijschool FeenstraAmsterdamAutoAmsterdam11002047
Rijschool GeuzenveldAmsterdamAutoAmsterdam11000047
Rijschool GlennAmsterdamAutoAmsterdam3520703047
Rijschool GoDriveAmsterdamAutoAmsterdam967205547
Rijschool Goed bezig!AmsterdamAutoAmsterdam4750047
Rijschool Greenline AmsterdamAmsterdamAutoAmsterdam45042547
Rijschool IbroosAmsterdamAutoAlkmaar001051
Rijschool IndependenceAmsterdamAutoAmsterdam107058047
Rijschool IVEAAmsterdamAutoAmsterdam1225134647
Rijschool L. BuisAmsterdamAutoAmsterdam2250181747
Rijschool MarayaAmsterdamAutoGouda367110049
Rijschool MarilaAmsterdamAutoAmsterdam58025047
Rijschool MattieAmsterdamAutoAmsterdam4558466147
Rijschool MaximaalAmsterdamAutoAmsterdam47525047
Rijschool MeyRaAmsterdamAutoAmsterdam0025047
Rijschool MinoeshAmsterdamAutoAmsterdam1136135447
Rijschool MoesjeAmsterdamAutoAmsterdam36768347
Rijschool N55AmsterdamAutoAmsterdam11000047
Rijschool NaasirAmsterdamAutoAmsterdam2748244247
Rijschool NarcisAmsterdamAutoAmsterdam2045264647
Rijschool-OKAmsterdamAutoAmsterdam2138314547
Rijschool On the wayAmsterdamAutoAmsterdam743204547
Rijschool OostzaanAmsterdamAutoZaandam2090510048
Rijschool OppertopperAmsterdamAutoEmmeloord001047
Rijschool ÖtjeAmsterdamAutoAmsterdam3667226847
Rijschool Overtoom B.V.AmsterdamAutoAmsterdam313444375647
Rijschool ParallelAmsterdamAutoAmsterdam110054047
Rijschool Polat QualityAmsterdamAutoAmsterdam105066747
Rijschool RecoAmsterdam
Rijschool RehanAmsterdamAutoSneek100054
Rijschool RijboostAmsterdamAutoAmsterdam310025047
Rijschool Rijles 020AmsterdamAutoAmsterdam2548213847
Rijschool RimoAmsterdamAutoAmsterdam20110047
Rijschool RoadrunnersAmsterdamAutoAmsterdam196611786447
Rijschool RonakAmsterdamAutoAmsterdam2047547
rijschool sabielAmsterdamAutoAmsterdam174185047
Rijschool SemaAmsterdamAutoAmsterdam63356047
Rijschool Skyline NoraAmsterdamAutoZaandam100048
Rijschool SmallenburgAmsterdamAutoAmsterdam20210047
Rijschool SMI DriveAmsterdamAutoAmsterdam333110047
Rijschool Snel Op WegAmsterdamAutoAmsterdam00110047
Rijschool Soldaat 020AmsterdamAutoEmmeloord0033347
Rijschool StrijderAmsterdamAutoAmsterdam10210047
Rijschool The GraduateAmsterdamAutoAmsterdam11447834947
Rijschool TopscoreAmsterdamAutoAmsterdam2259175947
Rijschool transparantAmsterdamAutoAmsterdam4457307047
Rijschool TugraAmsterdamAutoZaandam250110048
Rijschool Tuncay AmsterdamAmsterdam
Rijschool UnitedAmsterdamAutoAmsterdam1323273747
Rijschool van AmsterdamAmsterdamAutoAmsterdam3330047
Rijschool VersnellingAmsterdamAutoAmsterdam1033347
Rijschool VictoryAmsterdamAutoAmsterdam50104047
Rijschool VittoAmsterdamAutoAmsterdam1625285447
Rijschool We DriveAmsterdamAutoAmsterdam113381164747
Rijschool White Way AkyolAmsterdamAutoAmsterdam1947194247
Rijschool Y-DriveAmsterdamAutoAmsterdam2148463047
Rijschool YilmazAmsterdamAutoAmsterdam333110047
Rijschool Young StarsAmsterdamAutoAmsterdam3754306047
Rijschool ZaheeraAmsterdamAutoAmsterdam2580168147
Rijschool ZuidAmsterdamAutoAmsterdam5100125847
RijschoolFixtAmsterdamAutoAmsterdam00110047
Rijschoolrondjewest.nlAmsterdamAutoAmsterdam2500047
RijvaardigheidsOpleidingen AmsterdamAmsterdamAutoAmsterdam633110047
Rijviro RijschoolAmsterdamAutoAmsterdam002047
RoadkingzAmsterdamAutoAmsterdam2857175947
RoadwingsAmsterdamAutoZaandam33325048
Roman AutorijschoolAmsterdamAutoHaarlem1145214354
RomeoDriveAmsterdamAutoAmsterdam1765108047
Route-020AmsterdamAutoZaandam10110048
RylesAmsterdamAutoEmmeloord100047
RyschoolAmsterdamAutoHeerenveen100043
Safe DriversAmsterdamAutoAmsterdam1729324147
SafeLesAmsterdamAutoAmsterdam4047547
Samen SlagenAmsterdamAutoAmsterdam4639774847
Save RijopleidingAmsterdamAutoAmsterdam1050184447
Selma Rijschool MelekAmsterdamAutoAmsterdam2138273747
SNEL AutorijschoolAmsterdamAutoAmsterdam25092247
Start AutorijschoolAmsterdamAutoAmsterdam2425554247
Super RijlesAmsterdamAutoUtrecht3549275948
Theoriecentrum De KomeetAmsterdamAutoAmsterdam50281124047
Top-DriveAmsterdamAutoHeerenveen001043
Topclass NederlandAmsterdamAutoSneek11001054
Toprijbewijs B.V.AmsterdamAutoAmsterdam110052047
Universal DriveAmsterdamAutoAmsterdam6344804047
van AM naar BAmsterdamAutoAmsterdam278414624447
Veilig Rijden met FirasAmsterdamAutoAmsterdam33345047
Verkeerschool KampioenAmsterdamAutoAmsterdam52065047
Verkeerschool PaulAmsterdamAutoAmsterdam384454345147
Verkeersschool 2ConnectAmsterdamAutoAmsterdam10110047
Verkeersschool B BoogaardAmsterdamAutoZaandam1242114548
Verkeersschool Drive A carAmsterdamAutoAmsterdam7549725647
Verkeersschool GroenhartAmsterdamAutoAmsterdam250110047
Verkeersschool HabboulAmsterdam
Verkeersschool HugsAmsterdamAutoZaandam85066748
Verkeersschool i-motorAmsterdamAutoAmsterdam2070155347
Verkeersschool KennedyAmsterdamAutoAmsterdam1958156747
Verkeersschool KharmichAmsterdamAutoAmsterdam45052047
Verkeersschool LadieswayAmsterdamAutoAmsterdam1100110047
Verkeersschool MaryamAmsterdamAutoAmsterdam117386247
Verkeersschool M&MAmsterdamAutoAmsterdam8955945347
Verkeersschool Nieuw WestAmsterdamAutoAmsterdam9376328447
Verkeersschool RijbekwaamAmsterdamAutoEmmeloord0025047
Verkeersschool RSAmsterdamAutoAmsterdam1759156747
Verkeersschool SaïdiAmsterdamAutoAmsterdam4264117347
Verkeersschool SensAmsterdamAutoAmsterdam560133147
Verkeersschool StamAmsterdamAutoAmsterdam2152225947
Verkeersschool SunnyAmsterdamAutoAmsterdam1233166247
Verkeersschool TransmissionAmsterdamAutoAmsterdam11000047
Verkeersschool Tu FuturoAmsterdamAutoAssen100052
Verkeersschool VondelAmsterdamAutoAmsterdam540142147
WolffsonAmsterdam
WyBi DrivingAmsterdamAutoEemnes25025051

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 282 rijscholen met vestigingsplaats Amsterdam. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.