autorijschoolvinden.nl

Purmerend

Rijscholen in Purmerend

  • 49 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
49 rijscholen in Purmerend
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool Claudia PaltaPurmerendAutoZaandam33352048
Autorijschool DamirPurmerendAutoZaandam3174165048
Autorijschool JadroPurmerendAutoZaandam1547165648
Autorijschool MichelPurmerendAutoZaandam102048
autorijschool Mo-townPurmerendAutoHoorn4425674852
Autorijschool PoulPurmerendAutoZaandam812164448
Autorijschool RdLPurmerendAutoZaandam475310048
Autorijschool SilverPurmerendAutoAmsterdam11000047
Autorijschool StanekePurmerendAutoAmsterdam1080210047
autorijschoolvanderv1PurmerendAutoZaandam2083848
EBS Public Transportation B.V.Purmerend
HoopvolPurmerendAutoHoorn2020254852
MiladPurmerendAutoZaandam1533344148
MirrerPurmerendAutoZaandam4139476648
Rijopleiding CoachPurmerendAutoAmsterdam3063147947
Rijopleiding EdessaPurmerendAutoAmsterdam002047
Rijschool AbetoyPurmerendAutoAmsterdam933252447
Rijschool BasmalaPurmerendAutoHoorn2818803152
Rijschool BlinkerPurmerend
Rijschool DecoPurmerendAutoZaandam107056048
Rijschool Deon van GenderenPurmerendAutoZaandam45085048
Rijschool DianthaPurmerendAutoZaandam1867182848
Rijschool ElevatePurmerendAutoSneek001054
Rijschool ExperiencePurmerendAutoAmsterdam1377114547
Rijschool GunoPurmerendAutoZaandam1817334248
Rijschool H. SinghPurmerendAutoAmsterdam3342454047
Rijschool JimPurmerendAutoZaandam125847548
Rijschool KlugtPurmerendAutoZaandam1025048
Rijschool Le DucPurmerendAutoZaandam4240395948
Rijschool MaikelPurmerendAutoAmsterdam2744323847
Rijschool Michael SmitPurmerendAutoZaandam4654325948
Rijschool MuratPurmerendAutoZaandam4330654048
Rijschool Preeker B.V.PurmerendAutoZaandam9564665348
Rijschool SashaPurmerendAutoZaandam11000048
Rijschool SaskiaPurmerendAutoAmsterdam74333347
Rijschool SharetyPurmerendAutoAmsterdam1100110047
Rijschool Tamar Stapper t.h.o.n. NXXTPurmerendAutoAmsterdam001047
Rijschool TijgerPurmerendAutoAmsterdam850610047
Rijschool WeidevennePurmerendAutoHoorn5737904852
Simpelrijles.nlPurmerendAutoAmsterdam1145125847
Verkeersschool DerebelPurmerendAutoZaandam36747548
Verkeersschool JORO V.O.F.PurmerendAutoZaandam7975486048
Verkeersschool Just 4 UPurmerendAutoZaandam25071448
verkeersschool LINKERBAAN Noord-HollandPurmerendAutoZaandam2035246248
Verkeersschool MeijerPurmerendAutoZaandam6452785448
Verkeersschool PronkPurmerendAutoHoorn33354052
Verkeersschool Van der SteltPurmerendAutoZaandam00110048
Verkeersschool WesalPurmerendAutoZaandam367210048
Wesley's AutorijschoolPurmerendAutoZaandam11000048

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 49 rijscholen met vestigingsplaats Purmerend. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.