autorijschoolvinden.nl

Assendelft

Rijscholen in Assendelft

  • 19 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
19 rijscholen in Assendelft
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AutorijlandAssendelftAutoZaandam7663636248
Autorijschool CetinAssendelftAutoAmsterdam11000047
Autorijschool Ocean DriveAssendelftAutoAmsterdam20110047
Autorijschool SanaertsAssendelftAutoZaandam136266748
Autorijschool Shivani - FirstAssendelftAutoAmsterdam250204047
Autorijschool WishAssendelftAutoAmsterdam1650205047
Bewust opleidingenAssendelftAutoZaandam1242117348
Enjoy TrafficAssendelftAutoAmsterdam540135447
MotorvaardigAssendelft
OwenRijbewijsShop.nlAssendelftAutoZaandam33381248
Rijschool Beter B.V.AssendelftAutoZaandam74351124348
Rijschool De KlikAssendelftAutoAmsterdam475210047
Rijschool EuropaAssendelftAutoZaandam757125048
Rijschool RoadstarsAssendelftAutoAmsterdam21001047
Rijschool VeldhuizenAssendelftAutoZaandam944510048
Roadmasters RijopleidingenAssendelftAutoZaandam222581825948
Rotman rijopleidingenAssendelftAutoZaandam42545048
SaendriveAssendelftAutoZaandam162531625648
Veilig op WegAssendelftAutoAlkmaar61774351

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 19 rijscholen met vestigingsplaats Assendelft. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.