autorijschoolvinden.nl

Aalsmeer

Rijscholen in Aalsmeer

  • 10 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
10 rijscholen in Aalsmeer
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool 10AalsmeerAutoAmsterdam4760396947
Autorijschool DakarAalsmeerAutoAmsterdam3672156747
Autorijschool JoriAalsmeerAutoAmsterdam4461396747
Bob PostmusAalsmeerAutoAmsterdam4040306347
Rijschool AelsmeerAalsmeerAutoAmsterdam3863255647
Rijschool LydiaAalsmeerAutoAmsterdam33365047
Rijschool WesteinderAalsmeerAutoAmsterdam1267115547
Verkeersschool GoodwayAalsmeer
Verkeersschool PitaAalsmeerAutoZaandam0025048
Verkeersschool vd LaanAalsmeerAutoAmsterdam102047

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 10 rijscholen met vestigingsplaats Aalsmeer. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.