autorijschoolvinden.nl

Zaandam

Rijscholen in Zaandam

  • 43 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
43 rijscholen in Zaandam
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Attent AutorijschoolZaandamAutoZaandam47525048
Autorijschool Drive FreshZaandamAutoZaandam4427524048
Autorijschool KoeneZaandamAutoZaandam310036748
Autorijschool Laurine t.h.o.d.n. Rijles zonder StressZaandamAutoZaandam1464115548
Autorijschool VineshZaandamAutoZaandam2854454248
Autorijschool Vishaal 01ZaandamAutoZaandam2119454048
Autorijschool V.Z.V.R.ZaandamAutoZaandam650210048
Autorijschool Yes You CanZaandamAutoZaandam3444454248
AYATZaandamAutoAmsterdam21000047
De RijacademieZaandamAutoZaandam1638234348
De SchansZaandamAutoZaandam2544366448
De Verkeerscoach.nlZaandamAutoAmsterdam00110047
Drive Safety RijschoolZaandamAutoZaandam11000048
G.R.S. MultiservicesZaandamAutoZaandam714113648
Keep on Driving TaxiZaandam
Ready 2 driveZaandamAutoAmsterdam115501205147
RijleszaandstadZaandamAutoZaandam1436125848
Rijopleiding 075ZaandamAutoZaandam3145325348
Rijschool Always SafeZaandamAutoAmsterdam110025047
Rijschool ChantalZaandamAutoZaandam250107048
Rijschool Devi-DriveZaandamAutoZaandam002048
Rijschool DNAZaandamAutoAmsterdam5800047
Rijschool DoorzetterZaandamAutoAmsterdam1074347
Rijschool Een ieder teltZaandamAutoAmsterdam65081247
Rijschool EsraZaandamAutoZaandam1942225548
Rijschool HotamanZaandamAutoZaandam2839375148
Rijschool J&AZaandamAutoZaandam00110048
Rijschool LibertyZaandamAutoZaandam0033348
Rijschool MarleeZaandamAutoZaandam2467194748
Rijschool ShamiZaandamAutoZaandam1650164448
Rijschool TopZaandamAutoAmsterdam3557286447
Rijschool van HeesZaandamAutoZaandam4156515348
Rijschool ZaancityZaandamAutoZaandam1828283248
rijschoolkruising.nlZaandamAutoAmsterdam3330047
Ronchetti VerkeersopleidingenZaandamAutoZaandam94361425548
ronmaij.nlZaandamAutoZaandam1100110048
Smiet RijopleidingenZaandamAutoAmsterdam10110047
Tom de KeizerZaandamAutoZaandam14463907048
Verkeerscollege D&R Drive & RideZaandamAutoZaandam3546494948
Verkeersschool Keep on drivingZaandamAutoAmsterdam2540354047
Zaanse Rijschool GulZaandamAutoZaandam75747548
ZaanseverkeersopleidingenZaandamAutoZaandam99511065048
ZNHZaandamAutoZaandam00110048

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 43 rijscholen met vestigingsplaats Zaandam. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.