autorijschoolvinden.nl

Dronten

Rijscholen in Dronten

  • 13 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
13 rijscholen in Dronten
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto/motorrijschool RAMÓNDronten
Autorijschool BrinkertDrontenAutoEmmeloord3315643647
Autorijschool John BreetDrontenAutoEmmeloord5567286447
Autorijschool SuyderseeDrontenAutoEmmeloord978310047
MRG RijschoolDrontenAutoEmmeloord956123347
Rijschool 4 meDrontenAutoEmmeloord63394447
Rijschool FlameDrontenAutoZwolle1025048
Rijschool MarcelDrontenAutoEmmeloord2941355747
Rijschool PullenDrontenAutoHarderwijk2025052
Rijschool Rij-B-WijsDrontenAutoEmmeloord5024855947
Rijschool RitsemaDrontenAutoEmmeloord9241896047
Rijschool ZKRDrontenAutoEmmeloord1267104047
START&RIJDENDrontenAutoEmmeloord6739983147

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 13 rijscholen met vestigingsplaats Dronten. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.