autorijschoolvinden.nl

Lelystad

Rijscholen in Lelystad

  • 46 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
46 rijscholen in Lelystad
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
1BASISLelystadAutoEmmeloord3421743547
Arnold Bel DienstverleningLelystadAutoEmmeloord450110047
AroraLelystadAutoEmmeloord2025047
Autorijschool Ed to DriveLelystadAutoEmmeloord729326247
Autorijschool Fast WayLelystadAutoEmmeloord100047
Autorijschool IrfaanLelystadAutoEmmeloord2516873847
Autorijschool MaherLelystadAutoEmmeloord150372224947
Autorijschool MaxorLelystadAutoEmmeloord250104047
Autorijschool NathanLelystadAutoEmmeloord560310047
Autorijschool Paul t.h.o.d.n. DriveYOULelystadAutoEmmeloord60142147
Autorijschool Ton WeskerLelystadAutoEmmeloord560127547
Autorijschool van Dijk t.h.o.d.n. Driveyou B.V.LelystadAutoEmmeloord2148314547
Autorijschool Yvonne BayensLelystadAutoEmmeloord1127165647
Carwell VerkeersschoolLelystadAutoEmmeloord1100110047
De Nieuwe RijschoolLelystadAutoEmmeloord1560154747
DeBlijRijder t.h.o.d.n. LesGOLelystadAutoEmmeloord3628763047
earn 2 driveLelystadAutoEmmeloord001047
GROW with KEMPLelystadAutoEmmeloord0025047
Habu RijschoolLelystadAutoEmmeloord0033347
Harm Infra Transport (H.I.T.)LelystadAutoHarderwijk250310052
KEMP Rijopleidingen B.V.LelystadAutoZwolle1953115548
KEMP Rijopleidingen LelystadLelystadAutoEmmeloord4922973947
Key4allLelystadAutoEmmeloord20110047
Maestero RijopleidingenLelystadAutoEmmeloord3222435147
Meijer RijopleidingenLelystadAutoEmmeloord5145427447
MOTOJOYLelystad
N@nhoe B.V.LelystadAutoEmmeloord1020283947
Nova Rij-AcademieLelystadAutoEemnes00110051
Perspectief VerkeersschoolLelystadAutoEmmeloord956233947
Poolster Opleidingen en CursussenLelystadAutoEmmeloord11000047
RijlesGarant.nlLelystadAutoLeiden100052
Rijschool AraLelystadAutoEemnes12830051
Rijschool BensonLelystadAutoEmmeloord7362388447
Rijschool BerkemeijerLelystadAutoEmmeloord0025047
Rijschool CaginLelystadAutoEmmeloord617133147
Rijschool CocoLelystadAutoEmmeloord65045047
Rijschool DiemsLelystadAutoEmmeloord126747547
Rijschool FamiliaLelystadAutoHarderwijk3670052
Rijschool FirasLelystadAutoEemnes1040133851
Rijschool Generatie DriveLelystadAutoEmmeloord1242235247
Rijschool JanetLelystadAutoEmmeloord1839175947
Rijschool KeerLelystadAutoEmmeloord2054047
Rijschool SDLelystadAutoMaastricht11001064
Rons Rijschool Het KlaverbladLelystadAutoEmmeloord0033347
Verkeersschool A6Lelystad
Verkeersschool RuudLelystad

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 46 rijscholen met vestigingsplaats Lelystad. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.