autorijschoolvinden.nl

Nieuwegein

Rijscholen in Nieuwegein

  • 29 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
29 rijscholen in Nieuwegein
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
1 winnerNieuwegeinAutoTiel5956787250
Auto DriveNieuwegeinAutoEemnes001051
Autorijschool BochtNieuwegeinAutoUtrecht106058048
Autorijschool Lea de ZwijgerNieuwegeinAutoUtrecht944145748
Autorijschool LigeonNieuwegeinAutoUtrecht2370147948
Autorijschool NieuwegeinNieuwegeinAutoUtrecht683124248
Autorijschool StefanNieuwegeinAutoUtrecht97856048
Autorijschool TommyNieuwegeinAutoUtrecht5744684748
Autorijschool TwinNieuwegeinAutoUtrecht103331364348
C-ARNieuwegeinAutoUtrecht580210048
Dirk PostNieuwegeinAutoUtrecht1844139248
E & R Opleidingen B.V.Nieuwegein
GL Drive B.V.NieuwegeinAutoUtrecht87558048
GROW with E & R OpleidingenNieuwegeinAutoUtrecht418465375548
JiJiRijschoolNieuwegeinAutoUtrecht1414195848
J.J. HulskemperNieuwegeinAutoUtrecht2241385048
Louis Mattia NXXTNieuwegeinAutoUtrecht2552186148
Pameer autorijschoolNieuwegeinAutoUtrecht2148195848
Rijschool 49NNieuwegeinAutoUtrecht145766748
Rijschool AahaaNieuwegeinAutoUtrecht128325048
Rijschool Frank van SchaikNieuwegeinAutoUtrecht258058048
Rijschool IndividuNieuwegein
Rijschool KosstitNieuwegeinAutoUtrecht42583848
Rijschool OmegaNieuwegeinAutoUtrecht156777148
Rijschool Raymond GraanoogstNieuwegeinAutoUtrecht16162626648
Rijschool SafranNieuwegeinAutoUtrecht1547324448
Rijschool SteigingaNieuwegeinAutoUtrecht2767285448
TopsrijschoolNieuwegeinAutoEemnes200051
W.M. van DijkNieuwegeinAutoSchelluinen / Gorinchem001049

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 29 rijscholen met vestigingsplaats Nieuwegein. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.