autorijschoolvinden.nl

Leusden

Rijscholen in Leusden

  • 13 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
13 rijscholen in Leusden
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Amir de Koning autorijschoolLeusdenAutoLeusden125541185849
Autorijschool AllichtLeusdenAutoLeusden450210049
Autorijschool SusanLeusdenAutoLeusden1436166249
Autorijschool TonTonLeusdenAutoLeusden1953225549
H.W.J. Van DaatselaarLeusdenAutoLeusden1979410049
Kleine RijscholenLeusdenAutoLeusden126768349
Rijschool Bamboe LeusdenLeusdenAutoUtrecht129236748
Rijschool de KoningLeusdenAutoLeusden5547595149
Rijschool JamesLeusdenAutoLeusden1346114549
Rijschool N.zoVoortLeusdenAutoEemnes3468327251
Rijschool Rij-Klaar LeusdenLeusdenAutoLeusden3868266549
Rijschool WietseLeusdenAutoLeusden61783849
stef 4 rijopleidingLeusdenAutoLeusden2540374649

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 13 rijscholen met vestigingsplaats Leusden. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.