autorijschoolvinden.nl

Maarssen

Rijscholen in Maarssen

  • 25 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
25 rijscholen in Maarssen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
0346RijlesMaarssenAutoUtrecht2450314848
Auto- en Motorrijschool DisciplineMaarssenAutoUtrecht56036748
Autorijschool BryanMaarssenAutoUtrecht9282228648
Autorijschool FermieMaarssenAutoUtrecht475310048
Autorijschool Irma van den BergMaarssenAutoUtrecht78625048
Autorijschool Is-MetMaarssenAutoUtrecht3468227348
Autorijschool KlinkenbergMaarssenAutoUtrecht2045186748
Autorijschool M. DiekemaMaarssenAutoUtrecht2060266248
Autorijschool MilaMaarssenAutoUtrecht1242118248
Autorijschool Sandra BakkerMaarssenAutoAmsterdam267787547
Braaf en Berg Verkeersopleidingen B.V.Maarssen
DeSheRoMaarssenAutoUtrecht25025048
Rijopleiding NederlandMaarssenAutoUtrecht2540275648
RijportaalMaarssenAutoUtrecht88825048
Rijschool DomstadMaarssenAutoUtrecht136268348
Rijschool ErwinMaarssenAutoUtrecht114556048
Rijschool FiftyFiftyMaarssenAutoUtrecht36768348
Rijschool Klein HollandMaarssenAutoUtrecht96768348
Rijschool Louise Spekman t.h.o.d.n. Verkeersschool K. EimersMaarssenAutoUtrecht1669115548
Rijschool NandyMaarssenAutoUtrecht1856225048
Rijschool Route030MaarssenAutoUtrecht3845333048
Rijschool TinaMaarssenAutoUtrecht1060124248
Rijschool van SeumerenMaarssenAutoUtrecht268587548
Rijschool ZaalmanMaarssenAutoUtrecht36725048
Rijschoollearnit.nlMaarssenAutoUtrecht96766748

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 25 rijscholen met vestigingsplaats Maarssen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.