autorijschoolvinden.nl

Zeist

Rijscholen in Zeist

  • 35 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
35 rijscholen in Zeist
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AFYB AutorijschoolZeistAutoUtrecht1338203048
Auto- Motorrijschool ServaasZeistAutoUtrecht36761748
Autorijschool B-StableZeistAutoUtrecht33333348
Autorijschool InteractieZeistAutoEemnes2072951
Autorijschool KlinkertZeistAutoLeusden1267126749
Autorijschool OmaryZeistAutoUtrecht3628524448
Autorijschool PosterijZeistAutoUtrecht4250048
Autorijschool PrimeraZeistAutoUtrecht2348324748
Autorijschool RabiaZeistAutoUtrecht2232414448
AutoRijschool RelaxZeistAutoUtrecht3571237048
DARBLINEZeistAutoUtrecht0036748
Edwin Broers t.h.o.d.n. NXXTZeistAutoLeusden4626943549
E.J. de Kruijf AutorijschoolZeistAutoUtrecht2528434248
Far DriveZeistAutoUtrecht63385048
FB/RijlessenZeistAutoUtrecht50107048
Fiza RijschoolZeistAutoUtrecht30123348
MH-ROMAZeistAutoLeusden1926424349
OTORijschool ToniZeistAutoUtrecht00110048
Rawa-IZeistAutoEemnes001051
Rijles Zonder Stress - Autorijschool Ismaël van ReedeZeistAutoUtrecht475310048
Rijschool BeemsterZeistAutoUtrecht31002048
Rijschool DaoudiZeistAutoUtrecht11000048
Rijschool E Achter BZeistAutoLeusden21000049
Rijschool EllaZeistAutoEemnes1033351
Rijschool interactiefZeistAutoLeusden31000049
Rijschool KraanZeistAutoUtrecht1421206048
Rijschool MidlandZeistAutoLeusden2148138549
Rijschool MilZeistAutoEemnes001051
Rijschool OlaZeistAutoUtrecht3670048
Rijschool Paul de JonghZeistAutoUtrecht1540264648
rijschool rijdnu.nlZeistAutoUtrecht10310048
Rijschool StijnZeistAutoUtrecht137788848
Rijschool VernoutZeistAutoLeusden3063197449
Said YaacoubiZeistAutoUtrecht729295948
Verkeersschool E. van Drie B.V.ZeistAutoSchelluinen / Gorinchem2148345049

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 35 rijscholen met vestigingsplaats Zeist. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.