autorijschoolvinden.nl

Assen

Rijscholen in Assen

  • 31 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
31 rijscholen in Assen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
A28-RijopleidingenAssenAutoAssen2544197952
Anita ThiesAssenAutoAssen97836752
Autorijschool BerghuisAssenAutoAssen2677410052
Autorijschool Bjørn StamAssenAutoAssen3540307052
Autorijschool BuivengaAssenAutoAssen1040153352
Autorijschool HeinAssenAutoAssen125068352
Autorijschool R.E.M.AssenAutoAssen156756052
DriveandlearnAssenAutoAssen113694452
J. BrakerAssenAutoAssen3058052
Koops NOVL OpleidingenAssenAutoAssen5456516152
Rijschool 1ste versnelling B.V.AssenAutoAssen1968116452
Rijschool AnoukAssenAutoAssen978710052
Rijschool AssenAssenAutoGroningen00110047
Rijschool Boelens t.h.o.d.n DriveyouAssenAutoAssen2322482752
Rijschool CaspianAssenAutoAssen5345445252
Rijschool CorrinneAssenAutoAssen2756195352
rijschool HammingAssenAutoAssen3294210052
Rijschool HartenhofAssenAutoAssen3941415452
Rijschool IggyAssenAutoAssen11000052
Rijschool Jack LiewesAssenAutoAssen3743405552
Rijschool KoebruggeAssenAutoAssen2552265052
Rijschool Leeuwerink t.h.o.d.n. Drive YouAssenAutoAssen1942124252
Rijschool ProséAssenAutoAssen2429613852
Rijschool RaydenAssenAutoGroningen0025047
Rijschool Rick de WeerdAssenAutoAssen5555456452
Rijschool WemmenhoveAssenAutoAssen367210052
Rijschool WesterhofAssenAutoAssen3139375752
Safe2goAssenAutoAssen2650129252
Tanja HutAssenAutoAssen4154255652
Verkeersschool WeverAssenAutoAssen3476148652
Wigers RijopleidingAssenAutoAssen1932224552

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 31 rijscholen met vestigingsplaats Assen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.