autorijschoolvinden.nl

Zutphen

Rijscholen in Zutphen

  • 17 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
17 rijscholen in Zutphen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Besterijles.nl/ZutphenZutphenAutoDeventer2763188949
Car lesZutphenAutoDoetinchem2948227756
Garant Rijbewijs NLZutphenAutoDeventer4840585549
MD-RijschoolZutphenAutoDeventer104049
Rijbewijs FixersZutphenAutoDeventer20110049
Rijden Bij BasZutphenAutoDeventer125856049
Rijschool King AliZutphenAutoLeusden74375749
Rijschool Luuk Bouman t.h.o.d.n. NXXT RijscholenZutphenAutoDeventer2548345949
Rijschool MitchZutphenAutoDeventer7761426949
Rijschool NazarZutphenAutoDeventer42556049
Rijschool Rij BewustZutphenAutoDeventer1850157349
Rijschool Ronald HolZutphenAutoDeventer1127244249
Rijschool TalentZutphenAutoDeventer2836363949
Rijschool van den BroekeZutphenAutoDoetinchem113694456
Veilig RijdenZutphenAutoDeventer2157156749
Verkeersschool Henny LeenenZutphenAutoDeventer1844195349
Verkeersschool RijSmartZutphenAutoDeventer1436144349

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 17 rijscholen met vestigingsplaats Zutphen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.