autorijschoolvinden.nl

Drachten

Rijscholen in Drachten

  • 27 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
27 rijscholen in Drachten
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool AldinDrachtenAutoLeeuwarden11000047
Autorijschool De ParelDrachtenAutoLeeuwarden11000047
Autorijschool GeertjeDrachtenAutoLeeuwarden21000047
Autorijschool HannekeDrachtenAutoHeerenveen136997843
Autorijschool HierDrachtenAutoHeerenveen729182843
Autorijschool LiaDrachtenAutoLeeuwarden102047
Autorijschool Linda van DinterenDrachtenAutoHeerenveen2627435143
Autorijschool MARCDrachtenAutoLeeuwarden87536747
Autorijschool SaturnusDrachtenAutoHeerenveen2741374143
Damas rijschoolDrachtenAutoHeerenveen288668343
Drive by ELDrachtenAutoHeerenveen1839125043
Folkertsma autorijschoolDrachtenAutoHeerenveen2152177143
MaditaxDrachten
Rijlessuc6DrachtenAutoHeerenveen3426484043
Rijschool Bij SassDrachtenAutoHeerenveen2223265843
Rijschool E.A. van AlphenDrachtenAutoHeerenveen210033343
Rijschool HH t.h.o.d.n. LesGODrachtenAutoHeerenveen5071443
Rijschool MoaiDrachtenAutoLeeuwarden00110047
Rijschool Parel DrachtenDrachtenAutoHeerenveen62401024343
Rijschool PaulDrachtenAutoHeerenveen2767104043
Rijschool Raymond SchaapDrachtenAutoHeerenveen2065116443
Rijschool SmileDrachtenAutoHeerenveen1656128343
Rijschool wim.nlDrachtenAutoHeerenveen3741405243
RijschoolfryslanDrachtenAutoLeeuwarden74385047
Verkeersschool ALERTDrachtenAutoHeerenveen2361214343
Verkeersschool GeertDrachtenAutoHeerenveen1323175943
Verkeersschool HaakDrachtenAutoLeeuwarden1520175347

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 27 rijscholen met vestigingsplaats Drachten. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.