autorijschoolvinden.nl

Groningen

Rijscholen in Groningen

  • 76 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
76 rijscholen in Groningen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
1-2 Drive B.V.GroningenAutoGroningen148451425447
1-2 Ride B.V.Groningen
aanraderGroningenAutoGroningen4637554047
Auto- en motorrijschool SeverijnGroningenAutoGroningen1100110047
Auto- en Motorrijschool van der HeideGroningenAutoGroningen2268305347
Auto- motorrijschool TipTopGroningenAutoAssen333210052
Autorijschool-AlexGroningenAutoGroningen786210047
Autorijschool CentraGroningenAutoGroningen100047
Autorijschool HazekampGroningenAutoGroningen1233222747
Autorijschool HelpmanGroningenAutoGroningen21000047
Autorijschool LoorGroningenAutoGroningen95647547
Autorijschool Maurice Tognini / Rijschool Wim!GroningenAutoHeerenveen3523823343
Autorijschool Nikki RolfGroningenAutoGroningen52075747
Autorijschool SikkensGroningenAutoGroningen2658235747
Autorijschool SnipGroningenAutoGroningen25071447
Autorijschool VinkhuizenGroningenAutoGroningen4654515547
AutorijschoolzirakGroningenAutoGroningen401047
Christiaan Kuiper T.H.O.D.N. Drive YouGroningenAutoGroningen2035313247
City-driveGroningenAutoGroningen8354765047
Confident RijschoolGroningenAutoGroningen1729117347
CORENRON.NLGroningenAutoGroningen6656526347
dé RijinstructeurGroningenAutoGroningen87536747
Doornbos AcademyGroningen
E. Kupers t.h.o.d.n. Autorijschool BosGroningenAutoGroningen580110047
Fastlane driving schoolGroningenAutoGroningen1030133847
FOF - rijschoolGroningenAutoGroningen2836453647
Hanze RijopleidingenGroningenAutoGroningen825410047
Holland 2 DayGroningenAutoGroningen1242225047
J. Oosterwijk t.h.o.d.n. NXXTGroningenAutoGroningen3738444347
JUK Rijopleidingen B.V.GroningenAutoGroningen133481506047
Key DriveGroningenAutoGroningen3025047
Korreweg RijschoolGroningenAutoGroningen54077147
Motorservice VinkGroningen
Nour op wegGroningenAutoGroningen52082547
Oosterpoort Opleidingen B.V.GroningenAutoGroningen284513095147
Peter Noot t.h.o.d.n Autorijschool De SnelwegGroningenAutoGroningen2357127547
Q-Driving RijopleidingenGroningenAutoGroningen165656047
Rij & Slaag V.O.F.GroningenAutoGroningen3967265447
Rijschool A7GroningenAutoGroningen3050275647
Rijschool AnahitaGroningenAutoGroningen2129375147
Rijschool azGroningenAutoGroningen5728944847
Rijschool B-safeGroningenAutoGroningen2839305347
Rijschool B Voor jouGroningenAutoGroningen96747547
Rijschool BisschopGroningenAutoGroningen3259156747
Rijschool BPGroningenAutoGroningen3247405047
Rijschool DidiGroningenAutoGroningen3225463547
Rijschool DominoGroningenAutoGroningen933163147
Rijschool FitGroningenAutoGroningen75774347
Rijschool Ge.lukGroningenAutoGroningen3241354947
Rijschool Haren-GroningenGroningenAutoGroningen2040205547
Rijschool HoogkerkGroningenAutoGroningen2829393847
Rijschool MadeliefjeGroningenAutoGroningen520122547
Rijschool MarkantGroningenAutoGroningen88321154647
Rijschool MartiniGroningenAutoGroningen2438375447
Rijschool NetjesGroningenAutoWinschoten76431164251
Rijschool PaddepoelGroningenAutoGroningen11369676647
Rijschool RamoDriveGroningenAutoGroningen86266747
Rijschool RapGroningenAutoGroningen2143195347
Rijschool Richard van der VeenGroningenAutoGroningen1527236147
Rijschool RingGroningenAutoGroningen6035954147
Rijschool Sander HoekstraGroningenAutoGroningen1354175947
Rijschool SENANGGroningenAutoGroningen2052047
Rijschool StadGroningenAutoGroningen125065047
Rijschool TawaniGroningenAutoGroningen1457264247
Rijschool WegwijzerGroningenAutoGroningen450113647
Rijschool WillemGroningenAutoGroningen3847316547
Rijschool WishdriveGroningenAutoGroningen1338232647
Rijschool YancyGroningenAutoGroningen68365047
Ron Bakker RijschoolGroningenAutoGroningen1867154047
SLR RijopleidingGroningenAutoGroningen3332047
Spits '92GroningenAutoGroningen9760725047
Verkeerschool City B.V.GroningenAutoGroningen257472974847
Verkeerseducatie Centrum Groningen t.h.o.d.n.Grow with RhinoGroningenAutoGroningen237462494847
Verkeersschool OosterveldGroningenAutoGroningen1650186747
Verkeersschool RotaGroningenAutoGroningen2500047
WagenWerk t.h.o.d.n. DriveYouGroningenAutoGroningen3426544447

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 76 rijscholen met vestigingsplaats Groningen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.