autorijschoolvinden.nl

Katwijk Zh

Rijscholen in Katwijk Zh

  • 7 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
7 rijscholen in Katwijk Zh
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AtnielsKatwijk ZhAutoLeiden3644375152
Autorijschool Good StartKatwijk ZhAutoLeiden310045052
Autorijschool GroenKatwijk ZhAutoLeiden2167134652
Autorijschool van der PlasKatwijk ZhAutoLeiden4768455152
Rijschool gloriaKatwijk ZhAutoLeiden30125052
Rijschool Zwanenburg.nlKatwijk ZhAutoLeiden5564496352
Van Duijvenbode RijopleidingenKatwijk ZhAutoLeiden1953247552

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 7 rijscholen met vestigingsplaats Katwijk Zh. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.