autorijschoolvinden.nl

Maastricht

Rijscholen in Maastricht

  • 35 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
35 rijscholen in Maastricht
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto- en motorrijschool BastiaensMaastrichtAutoMaastricht15467767064
Auto- en motorrijschool Ed GoddingMaastrichtAutoMaastricht4379118264
Automaat Rijschool MaastrichtMaastrichtAutoMaastricht164487564
Autorijschool AdriaensMaastrichtAutoMaastricht2090110064
Autorijschool Alaudin t.h.o.d.n. DriveYOUMaastrichtAutoMaastricht203064
Autorijschool DassenMaastrichtAutoMaastricht247163364
Autorijschool Eddy VonkMaastrichtAutoMaastricht288658064
Autorijschool Edmee AertsMaastrichtAutoMaastricht125897864
Autorijschool FetriMaastrichtAutoMaastricht2540266964
Autorijschool Herman WalthieMaastrichtAutoMaastricht1656255264
Autorijschool Jos JanssenMaastrichtAutoMaastricht1292210064
Autorijschool MaastrichtMaastrichtAutoMaastricht1155104064
Autorijschool Marcel Mingels V.O.F.MaastrichtAutoMaastricht174651186164
Autorijschool MarviMaastrichtAutoMaastricht2921803264
Autorijschool MoralMaastrichtAutoMaastricht4757563464
Autorijschool ShiftpointMaastrichtAutoMaastricht45042564
Autorijschool van GeloovenMaastrichtAutoMaastricht25025064
Autorijschool VeroMaastrichtAutoMaastricht186798964
Creemers-Belfort RijopleidingenMaastrichtAutoMaastricht9275446864
Drive with FetriMaastrichtAutoMaastricht520123364
driveXperts B.V.MaastrichtAutoMaastricht4750064
Grow with OsseforthMaastrichtAutoMaastricht17666966064
HADISMaastrichtAutoMaastricht922162564
HEMMATMaastrichtAutoMaastricht812123364
RideProMaastrichtAutoMaastricht11000064
Rijschool AkkermansMaastrichtAutoMaastricht1856187864
Rijschool AriaMaastrichtAutoMaastricht2756285464
Rijschool DornaMaastrichtAutoMaastricht2931732764
Rijschool EasyMaastrichtAutoMaastricht3080107064
Rijschool ElvisMaastrichtAutoMaastricht250210064
Rijschool Kevin SullotMaastrichtAutoMaastricht3269128364
Rijschool Michael CoenenMaastrichtAutoMaastricht1662105064
Rijschool Nick van OerleMaastrichtAutoMaastricht2186410064
Rijschool NisrinMaastrichtAutoMaastricht3247632964
Rijschool RealityMaastrichtAutoMaastricht1042564

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 35 rijscholen met vestigingsplaats Maastricht. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.