autorijschoolvinden.nl

Sittard

Rijscholen in Sittard

  • 14 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
14 rijscholen in Sittard
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool DohmenSittardAutoUrmond2564118259
Autorijschool Peter FrissenSittardAutoUrmond3675710059
Fetri 4 YouSittardAutoMaastricht1033364
Guit Coaching & opleidingenSittardAutoUrmond838124259
Les-by-MelSittardAutoMaastricht3100110064
Rijcoach LimburgSittardAutoMaastricht36736764
Rijschool Elroy StevensSittardAutoUrmond3348315859
Rijschool GrasSittardAutoUrmond318777159
Rijschool IssaSittardAutoUrmond2330365359
Rijschool SchifferlingSittardAutoUrmond5600059
Rijschool StruijckenSittardAutoUrmond1963147159
Rijschool WMSittard
RWM N.V.Sittard
voc-limburg.nlSittardAutoUrmond4500059

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 14 rijscholen met vestigingsplaats Sittard. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.