autorijschoolvinden.nl

Sneek

Rijscholen in Sneek

  • 19 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
19 rijscholen in Sneek
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool AlexSneekAutoSneek3837425754
Autorijschool IsidoraSneekAutoSneek4240605854
Autorijschool Marcel WolthuizenSneekAutoSneek8463765854
Autorijschool Marijke KlaassenSneekAutoLeeuwarden0036747
De Rijopleiding.nlSneekAutoSneek3259354654
Dinkla Verkeersopleidingen B.V.SneekAutoHeerenveen25086243
MotorPRO Grutte PierSneek
Rijschool AdriaticSneekAutoSneek933133154
Rijschool Eddie Sneek B.V.SneekAutoSneek11668696454
Rijschool FOKKESneekAutoSneek3342325054
Rijschool Harry.nlSneekAutoSneek1553118254
Rijschool HoomansSneekAutoSneek1267185654
Rijschool KMSneekAutoSneek6562545054
Rijschool RozendaleSneekAutoSneek956114554
Rijschool Theo de JongSneekAutoLeeuwarden1712314247
Tom BouwmeesterSneekAutoSneek1493110054
Top Start RijschoolSneekAutoLeeuwarden8506047
Veltman RijopleidingenSneekAutoLeeuwarden33325047
VerkeersschoolMNSneekAutoSneek5601054

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 19 rijscholen met vestigingsplaats Sneek. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.