autorijschoolvinden.nl

Spijkenisse

Rijscholen in Spijkenisse

  • 32 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
32 rijscholen in Spijkenisse
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AL AmurSpijkenisseAutoSpijkenisse113411814043
Auto en Motorrijschool Marcel van den BerghSpijkenisse
Autorijschool AdaSpijkenisseAutoSpijkenisse3551326243
Autorijschool BotlekSpijkenisseAutoSpijkenisse2218525043
Autorijschool GerJoSpijkenisseAutoSpijkenisse40193743
Autorijschool John Christ t.h.o.d.n. NXXTSpijkenisseAutoSpijkenisse3165485243
Autorijschool LangeveldSpijkenisseAutoSpijkenisse1068343
Autorijschool M. OudshoornSpijkenisseAutoSpijkenisse2756217143
Autorijschool OversteekSpijkenisseAutoSpijkenisse25052043
Autorijschool Soeteman.SpijkenisseAutoSpijkenisse2438464843
Autorijschool Well-doneSpijkenisseAutoSpijkenisse2429444543
M.A.J.M. Vincent T.H.O.D.N. NXXTSpijkenisseAutoSpijkenisse2020504643
OmayaSpijkenisseAutoSpijkenisse1631185643
RevelationSpijkenisseAutoRotterdam0052035
RijopleidingnissewaardSpijkenisseAutoSpijkenisse2339455343
RijpasSpijkenisseAutoSpijkenisse4540466343
Rijschool De AkkersSpijkenisseAutoSpijkenisse1856294143
Rijschool de RouteSpijkenisseAutoSpijkenisse102043
Rijschool DreamteamSpijkenisseAutoSpijkenisse181492344243
Rijschool FlitsSpijkenisseAutoSpijkenisse2532375143
Rijschool HilalSpijkenisseAutoBarendrecht33382538
Rijschool MomentoSpijkenisseAutoRijswijk00110042
Rijschool NereshSpijkenisseAutoRijswijk10110042
Rijschool Slaag AltijdSpijkenisseAutoRotterdam36736735
Rijschool SloofSpijkenisseAutoRotterdam1100142135
Rijschool Top GearSpijkenisseAutoRotterdam11000035
Rijschool VrieslandSpijkenisseAutoSpijkenisse2055315843
Rijschool XXLSpijkenisseAutoSpijkenisse4134565543
Shar AutorijschoolSpijkenisseAutoSpijkenisse367102043
S.M.A.R.T. 2 DRIVESpijkenisseAutoRotterdam20105035
VanishaSpijkenisseAutoSpijkenisse45074343
Veilig Verkeersschool NederlandSpijkenisseAutoSpijkenisse2072943

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 32 rijscholen met vestigingsplaats Spijkenisse. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.