autorijschoolvinden.nl

Helmond

Rijscholen in Helmond

  • 47 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
47 rijscholen in Helmond
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto- en motorrijschool Rob en WilliamHelmondAutoMierlo3073116458
Autorijschool Bas VerlegHelmondAutoMierlo1844138558
Autorijschool De KimpeHelmondAutoMierlo2669108058
Autorijschool Denise de Laat t.h.o.d.n. LesGoHelmondAutoDen Bosch1916253654
Autorijschool Fernando de GravenHelmondAutoEindhoven2501055
Autorijschool FrankHelmondAutoMierlo2268610058
Autorijschool GeniaalHelmondAutoHaarlem001054
Autorijschool Hans van LieropHelmondAutoEindhoven001055
Autorijschool Jan LammersHelmondAutoMierlo106066758
Autorijschool LaraHelmondAutoEindhoven001055
Autorijschool LesDirectHelmondAutoMierlo4464504858
Autorijschool NAHAZAHelmondAutoMierlo1225382958
Autorijschool Rob VerschuurenHelmondAutoMierlo1547135458
Autorijschool RuudHelmondAutoMierlo1354117358
Autorijschool TijssenHelmondAutoMierlo2133274458
Autorijschool van StiphoutHelmondAutoMierlo3083510058
Autorijschool VerkeerspleinHelmondAutoGouda00110049
Charles de Groot t.h.o.d.n. NXXTHelmondAutoMierlo5737964058
EHAD Personenvervoer B.V.Helmond
Eric Nelemans RijopleidingenHelmondAutoEindhoven11000055
Jimmie Schardijn VerkeersopleidingenHelmondAutoMierlo107077158
Les Bij OnsHelmondAutoMierlo1656216258
Mennen RijopleidingenHelmondAutoMierlo136266758
MS RijschoolHelmondAutoMierlo944136258
Noor RijopleidingHelmondAutoEindhoven00110055
Rijopleiding de BuckHelmondAutoMierlo4374167558
Rijopleiding HelmondHelmondAutoMierlo2458196858
Rijschool ÀkedHelmondAutoMierlo25081258
Rijschool Danielle h.o.d.n. Rijles Zonder StressHelmondAutoMierlo1926395658
Rijschool de VesteHelmondAutoMierlo56065058
Rijschool EduCarHelmondAutoNijmegen1025051
Rijschool Jan KeijzersHelmondAutoMierlo258098958
Rijschool PrimoHelmondAutoMierlo150402364358
Rijschool Ronald van CuijkHelmondAutoMierlo2065146458
Rijschool SabrHelmondAutoMierlo2232393158
Rijschool Strijder HelmondHelmondAutoEindhoven11000055
Rijschool UniqueHelmondAutoMierlo2500058
Rijschool vd HovenHelmondAutoMierlo1443154758
Rijschool veilig en zelfstandigHelmondAutoMierlo1136145758
Rijschool VerheijenHelmondAutoMierlo250110058
rijschool XamenHelmondAutoMierlo4587410058
RijwijsHelmondAutoMierlo100058
Souss AutorijschoolHelmondAutoMierlo95694458
Verkeersschool Leo van OijenHelmondAutoMierlo176691126658
Verkeersschool MatZwartHelmondAutoEindhoven450310055
Want2DriveHelmondAutoMierlo2631314858
YD Care-CompanyHelmondAutoEindhoven00110055

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 47 rijscholen met vestigingsplaats Helmond. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.