autorijschoolvinden.nl

Veghel

Rijscholen in Veghel

  • 24 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
24 rijscholen in Veghel
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Abemec B.V.Veghel
Auto- en Motorrijschool RobertVeghelAutoEindhoven3253295555
Autorijschool Alfred KuijperVeghelAutoDen Bosch11000054
Autorijschool DaniqueVeghelAutoDen Bosch146495654
Autorijschool Jan van ThielVeghelAutoDen Bosch3661336454
Autorijschool Let's startVeghelAutoMierlo1155106058
Autorijschool MegaVeghelAutoDen Bosch136995654
Autorijschool Roel MaasVeghelAutoMierlo1100110058
Autorijschool van DoornVeghelAutoDen Bosch3025054
Autorijschool van RenschVeghelAutoDen Bosch1100110054
Autorijschool WakelkampVeghelAutoDen Bosch1759117354
B-SmardtVeghelAutoMierlo5801058
Ben DubbeldemanVeghelAutoDen Bosch450210054
Bewust DoenVeghelAutoDen Bosch33345054
Carree RijopleidingenVeghelAutoDen Bosch3768225554
Passion 4 Driving t.h.o.d.n. LesGOVeghelAutoDen Bosch002054
rijles32VeghelAutoDen Bosch4045435854
Rijschool CelestaVeghelAutoDen Bosch125842554
Rijschool IdeaalVeghelAutoDen Bosch87566754
Rijschool MKVeghelAutoDen Bosch3453325654
Rijschool VandenBerg t.h.o.d.n. DriveYOUVeghelAutoDen Bosch4033354
RijschoolLawaVeghelAutoMierlo158075758
van der Doelen rijschool B.V.VeghelAutoDen Bosch220432215754
Verkeersschool WeberVeghelAutoMierlo2343334558

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 24 rijscholen met vestigingsplaats Veghel. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.