autorijschoolvinden.nl

Boxtel

Rijscholen in Boxtel

  • 11 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
11 rijscholen in Boxtel
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool BlitzBoxtelAutoDen Bosch2552225954
Autorijschool TheunsBoxtelAutoDen Bosch8383247954
Autorijschool van den BergeBoxtelAutoDen Bosch4750054
Kissami t.h.o.d.n. NXXTBoxtelAutoDen Bosch4060225954
MOTORRIJSCHOOL BOXTELBoxtel
Relax-driveBoxtelAutoBreda60205548
Rijschool DolmanBoxtelAutoDen Bosch3358205554
Rijschool ElizabethBoxtelAutoDen Bosch2245226454
Rijschool SegbarsBoxtelAutoDen Bosch3334054
Rijschool SteenbakkersBoxtelAutoDen Bosch3759405254
Rijschool van den BoogaardBoxtelAutoDen Bosch328894454

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 11 rijscholen met vestigingsplaats Boxtel. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.