autorijschoolvinden.nl

Eindhoven

Rijscholen in Eindhoven

  • 114 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
114 rijscholen in Eindhoven
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
A Pro RijschoolEindhovenAutoEindhoven00110055
AriazrijopleidingenEindhovenAutoEindhoven1066755
Autorijschool 7 StarEindhovenAutoEindhoven25054055
Autorijschool 7 SterrenEindhovenAutoEindhoven4144464855
Autorijschool AydinEindhovenAutoEindhoven683110055
Autorijschool AzaoumEindhovenAutoEindhoven850143655
Autorijschool CoachEindhovenAutoAmsterdam203047
Autorijschool EVOEindhovenAutoEindhoven2370129255
Autorijschool FairEindhovenAutoHerten (Roermond)21000058
Autorijschool FlowEindhovenAutoEindhoven54086255
Autorijschool IzmirEindhovenAutoEindhoven3874316555
Autorijschool John van der WeijdenEindhovenAutoEindhoven2646355455
Autorijschool KAMALEindhovenAutoEindhoven2650175355
Autorijschool Lakwijk InternationaalEindhovenAutoEindhoven1828264255
Autorijschool MartijnEindhovenAutoEindhoven177185055
Autorijschool MeerhovenEindhovenAutoEindhoven2030266255
Autorijschool RBCEindhovenAutoEindhoven2100110055
Autorijschool Rij-WijersEindhovenAutoEindhoven30310055
Autorijschool Rijbewijs EindhovenEindhovenAutoEindhoven1233145055
Autorijschool S. AydinEindhovenAutoEindhoven1765128355
Autorijschool SterEindhovenAutoMierlo5135655158
Autorijschool Störmer t.h.o.d.n. DriveYOUEindhovenAutoEindhoven75765055
Autorijschool Van Luijt thodn LesGOEindhovenAutoEindhoven2143253655
Autorijschool ZakiEindhovenAutoEindhoven30210055
Azad RijschoolEindhovenAutoEindhoven63342555
Car CrècheEindhovenAutoEindhoven1354213355
Cure Uitvoeringsdienst B.V.Eindhoven
de rijschool "Everest"EindhovenAutoEindhoven1724274155
Drive On PlusEindhovenAutoDen Bosch002054
DriveWyzeEindhovenAutoEindhoven1421434955
Grow rijopleiding EindhovenEindhovenAutoEindhoven261562615455
Kennis RijopleidingenEindhovenAutoTiel001050
LEEUW opleidingenEindhovenAutoDen Bosch0045054
Legend B.V.EindhovenAutoEindhoven2454476455
LinksafEindhovenAutoEindhoven4750055
M. van Happen Transport B.V.Eindhoven
Maxime RijschoolEindhovenAutoEindhoven1625372455
Mindset2DriveEindhovenAutoEindhoven2045175955
Motorcycle HighschoolEindhovenAutoEindhoven2036755
Motorprime B.V.Eindhoven
Motorrijschool StaartEindhoven
Never2Late RijschoolEindhovenAutoEindhoven8065055
On the roadEindhovenAutoEindhoven56045055
Peters RijopleidingEindhovenAutoEindhoven3551207055
profielrijopleidingenEindhovenAutoEindhoven97847555
RDW.NU - Rijschool Roger de WeijerEindhovenAutoEindhoven104096755
RezaEindhovenAutoEindhoven1547174155
Rij MetXEindhovenAutoMierlo1233254458
rijles24EindhovenAutoEindhoven3348573755
Rijschool ABCEindhovenAutoEindhoven633152755
Rijschool Anil AksakalEindhovenAutoEindhoven2152145055
Rijschool ArgoshiEindhovenAutoEindhoven729115555
Rijschool AutomaatEindhovenAutoEindhoven1155125855
Rijschool AutopilotEindhovenAutoEindhoven45095655
Rijschool Basis VurgunEindhovenAutoEindhoven3100210055
Rijschool BatuEindhovenAutoEindhoven5338544455
Rijschool BlixemsEindhovenAutoEindhoven3667186755
Rijschool City 040EindhovenAutoEindhoven10110055
Rijschool de VreeEindhovenAutoBerkel-Enschot6501050
Rijschool Dekker B.V.EindhovenAutoEindhoven261463055055
Rijschool EngelsbergenEindhovenAutoEindhoven11000055
Rijschool ErikEindhovenAutoEindhoven3225345655
Rijschool EsmaEindhovenAutoEindhoven25025055
Rijschool Fahim DameeEindhovenAutoEindhoven1560135455
Rijschool FekaEindhovenAutoEindhoven3370325655
Rijschool FocusEindhovenAutoEindhoven1735206055
Rijschool Frank Jaspers t.h.o.d.n. NXXTEindhovenAutoEindhoven2752274455
Rijschool G & OEindhovenAutoEindhoven1436106055
Rijschool GoofEindhoven
Rijschool HesselsEindhovenAutoEindhoven1587210055
Rijschool Huizing V.O.F.EindhovenAutoEindhoven5565325355
Rijschool IceEindhovenAutoEindhoven106066755
Rijschool John SoekhnandanEindhovenAutoEindhoven100055
Rijschool KaplanEindhovenAutoEindhoven47536755
Rijschool Kennis B.V.EindhovenAutoEindhoven7169278155
Rijschool KoerEindhovenAutoEindhoven50171255
Rijschool KubiEindhovenAutoEindhoven4260305755
Rijschool KuzeyEindhovenAutoEindhoven200055
Rijschool Kwaliteit Eindhoven B.V.EindhovenAutoEindhoven222571466755
Rijschool La CalleEindhovenAutoEindhoven11001055
Rijschool LichtstadEindhovenAutoEindhoven450112755
Rijschool LooijmansEindhovenAutoEindhoven333110055
Rijschool MAEindhovenAutoEindhoven2945305755
Rijschool ManssouriEindhovenAutoEindhoven3025055
Rijschool MarcEindhovenAutoEindhoven31000055
Rijschool MEXEindhovenAutoEindhoven3858306055
Rijschool MotopEindhovenAutoEindhoven11000055
Rijschool NijkampEindhovenAutoEindhoven185098955
Rijschool ParcourEindhovenAutoEindhoven540175955
Rijschool Peter PompertEindhovenAutoMierlo3795310058
Rijschool "Ram Drive"EindhovenAutoEindhoven617133155
Rijschool Regio 040EindhovenAutoEindhoven4057474055
Rijschool Rob van Dessel t.h.o.d.n. NXXTEindhovenAutoEindhoven2450204055
Rijschool RoRoadEindhovenAutoEindhoven10210055
Rijschool RoshEindhovenAutoMierlo72291484158
Rijschool Rossis t.h.o.d.n. NXXTEindhovenAutoEindhoven123358055
Rijschool SabouEindhovenAutoEindhoven2054055
Rijschool SimplicityEindhovenAutoEindhoven61000055
Rijschool SolidEindhovenAutoEindhoven1040174755
Rijschool SRSEindhovenAutoEindhoven2501055
Rijschool StoplichtEindhovenAutoEindhoven117378655
Rijschool SwinkelsEindhovenAutoEindhoven1540323455
Rijschool TopEindhovenAutoEindhoven3768208055
Rijschool UstunEindhovenAutoEindhoven2458236555
Rijschool Van der SchootEindhovenAutoEindhoven36733355
Rijschool Wildenberg B.V.EindhovenAutoEindhoven276641526255
Rijschool YassmineEindhovenAutoEindhoven2500055
RijschoolAfslag040EindhovenAutoEindhoven3345395455
RijschoolbakkalEindhovenAutoEindhoven2162127555
Rijvaardigheid NederlandEindhovenAutoEindhoven001055
Rysan RijschoolEindhovenAutoMierlo100058
Spoedrijles EindhovenEindhovenAutoEindhoven4036755
Tiger RijschoolEindhovenAutoBreda21000048
Wassenaar RijopleidingEindhovenAutoEindhoven2931275255

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 114 rijscholen met vestigingsplaats Eindhoven. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.