autorijschoolvinden.nl

Oss

Rijscholen in Oss

  • 24 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
24 rijscholen in Oss
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Allround Rijopleidingen OlislagersOssAutoNijmegen00110051
Autorijschool AraAnOssAutoDen Bosch96712854
Autorijschool RenateOssAutoDen Bosch3047287154
Autorijschool Richard SchutOssAutoDen Bosch9461616454
Autorijschool SengersOssAutoDen Bosch297288854
Gökce AutorijschoolOssAutoDen Bosch70114554
Learn2DriveOssAutoDen Bosch3444425554
M KOC RijschoolOssAutoTiel0025050
Osscan RijschoolOssAutoDen Bosch1127125054
Rijschool Barten EstherOssAutoDen Bosch1638186154
Rijschool Barten Peter-PaulOssAutoDen Bosch2552246254
Rijschool DamatiusOssAutoDordrecht333104040
Rijschool FikretOssAutoDen Bosch250105054
Rijschool GülsenOssAutoDen Bosch4736584554
Rijschool KersOssAutoDen Bosch2129225554
Rijschool ÖzcayOssAutoDen Bosch3944562754
Rijschool Ron den BestenOssAutoDen Bosch2162195354
Rijschool Van ZuylenOssAutoDen Bosch12257965454
Smits OpleidingenOssAutoDen Bosch115431385154
Verkeersschool Kees van Iersel B.V.OssAutoDen Bosch1145136954
Verkeersschool van VeghelOssAutoDen Bosch11000054
Vervoersdienst van Driel B.V.Oss
Vervoerservice van Driel B.V.Oss
wilsonPro RijschoolOssAutoDen Bosch7570054

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 24 rijscholen met vestigingsplaats Oss. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.