autorijschoolvinden.nl

Tiel

Rijscholen in Tiel

  • 25 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
25 rijscholen in Tiel
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
A&B RijschoolTielAutoTiel333104050
Afrit33-TielTielAutoTiel4749474750
Autorijschool Drive By RoosTielAutoTiel1338193750
Autorijschool EflinTielAutoTiel2255284650
Autorijschool FocusTielAutoTiel1958206050
Autorijschool MalikTielAutoTiel83877150
DriveRelaxTielAutoTiel3757196850
IndifaTielAutoTiel1457119150
Jaddi Autorijschool TielTielAutoTiel85083850
Mario van Soelen Verkeersopleidingen V.O.F.TielAutoTiel3749326250
Rijschool DystanzeTielAutoTiel25033350
Rijschool Easy DrivingTielAutoTiel2348334850
Rijschool GasszTielAutoTiel2241254050
Rijschool Gijs Van WijkTielAutoTiel3272910050
Rijschool JanceTielAutoTiel1669126750
Rijschool RebinTielAutoTiel2167119150
Rijschool RivierenlandTielAutoTiel743186150
Rijschool SocialTielAutoNijmegen25045051
Rijschool Target TielTielAutoTiel5545776050
Rijschool TielTielAutoTiel7749946350
Rijstijl AugustinTielAutoTiel2642404850
start goTielAutoTiel58331523650
Veiligopweg.nl B.V.TielAutoTiel2458176550
Verkeersschool Goed op WegTielAutoTiel107056050
Verkeersschool van der KleiTielAutoTiel100050

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 25 rijscholen met vestigingsplaats Tiel. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.