autorijschoolvinden.nl

Zwijndrecht

Rijscholen in Zwijndrecht

  • 15 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
15 rijscholen in Zwijndrecht
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool De MunckZwijndrechtAutoDordrecht387464605140
Autorijschool JabraneZwijndrechtAutoDordrecht838106040
Autorijschool KabulZwijndrechtAutoDordrecht1225482740
Autorijschool KoremansZwijndrechtAutoDordrecht167402604840
Autorijschool Leen KantZwijndrechtAutoDordrecht3054040
Autorijschool LeerparkZwijndrechtAutoDordrecht3732594140
Autorijschool MailZwijndrechtAutoDordrecht1040133840
Ezyway rijschoolZwijndrechtAutoDordrecht2035603840
F.C. Quaak, VerkeersopleidingenZwijndrechtAutoDordrecht96777140
Rij-SafeZwijndrechtAutoDordrecht2646296640
RijprocesZwijndrechtAutoDordrecht2020373840
Rijschool FreedomZwijndrechtAutoDordrecht2232592440
Van Groningen VerkeersopleidingenZwijndrechtAutoDordrecht1729156040
Verkeersschool Drecht B.V.ZwijndrechtAutoSpijkenisse1047543
Yaad AutorijschoolZwijndrechtAutoDordrecht80254440

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 15 rijscholen met vestigingsplaats Zwijndrecht. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.