autorijschoolvinden.nl

Zeewolde

Rijscholen in Zeewolde

  • 17 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
17 rijscholen in Zeewolde
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AlzenZeewoldeAutoHarderwijk2035365052
Autorijschool W.A. van der MeulenZeewoldeAutoHarderwijk135487552
De Wild OpleidingenZeewoldeAutoHarderwijk00110052
Go-rijbewijsZeewoldeAutoEemnes100051
NL-RijschoolZeewoldeAutoEmmeloord10110047
Rij & Wijs RijopleidingenZeewoldeAutoEemnes54054051
Rijschool Danny BlomZeewoldeAutoLeusden2650196349
Rijschool KossenZeewoldeAutoEemnes1182310051
Rijschool MiekeZeewoldeAutoHarderwijk2692410052
Rijschool NicoleZeewoldeAutoHarderwijk217687552
rijschool QuenéZeewoldeAutoHarderwijk1953406052
Rijschool Robert Ruigrok van de Werve t.h.o.d. NXXTZeewoldeAutoHarderwijk2631445552
Rijschool SemiZeewoldeAutoHarderwijk2148137752
Rijschool WolfswinkelZeewoldeAutoHarderwijk45025052
The Driving CoachZeewoldeAutoAlmelo56045054
Verkeersschool FREANKZeewoldeAutoAmsterdam25047547
Verkeersschool United ZeewoldeZeewoldeAutoHarderwijk1958118252

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 17 rijscholen met vestigingsplaats Zeewolde. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.