autorijschoolvinden.nl

Nootdorp

Rijscholen in Nootdorp

  • 17 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
17 rijscholen in Nootdorp
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
2-ChallengeNootdorpAutoRijswijk850116442
4-SureNootdorpAutoRijswijk8877278542
Askin RijschoolNootdorpAutoZoetermeer1063345
Autorijschool PerfectieNootdorpAutoZoetermeer1947316145
ChrisvanNootdorpAutoZoetermeer2433374945
De Haagse RijschoolNootdorpAutoZoetermeer101045
De rijles jufNootdorpAutoZoetermeer86256045
OIBCNootdorp
Rijschool BlueNootdorpAutoZoetermeer11000045
Rijschool CarrièreNootdorpAutoZoetermeer0083845
Rijschool JustFocusNootdorpAutoZoetermeer3036745
Rijschool KlavierNootdorpAutoZoetermeer2733503645
Rijschool "Veldkamp"NootdorpAutoZoetermeer8748876245
Rijschool VreugdenhilNootdorpAutoZoetermeer00210045
Rijschool YpenburgNootdorpAutoZoetermeer3155186145
rijschool ZenginNootdorpAutoZoetermeer250110045
Verkeersschool van WijkNootdorpAutoRijswijk1362109042

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 17 rijscholen met vestigingsplaats Nootdorp. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.