autorijschoolvinden.nl

Amstelveen

Rijscholen in Amstelveen

  • 21 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
21 rijscholen in Amstelveen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AmstelectricAmstelveenAutoAmsterdam11000047
Auto- en Motorrijschool Hippe AmstelveenAmstelveenAutoAmsterdam105481027047
Autorijschool ValeriusAmstelveenAutoAmsterdam42545047
De Rij PraktijkAmstelveenAutoAmsterdam20106047
Go RijdenAmstelveenAutoZaandam3250385048
Rijcoach AmstellandAmstelveenAutoAmsterdam31000047
Rijschool AEDENAmstelveenAutoAmsterdam00310047
Rijschool ComfortAmstelveenAutoAmsterdam3670047
Rijschool DiazoniAmstelveenAutoAmsterdam743310047
Rijschool Edwin van Gorkum t.h.o.d.n. NXXTAmstelveenAutoAmsterdam3077177147
Rijschool GreenAmstelveenAutoAmsterdam341433005347
Rijschool imoveAmstelveenAutoAmsterdam52036747
Rijschool MasterclassAmstelveenAutoAmsterdam11000047
Rijschool M.E.TAmstelveenAutoAmsterdam1747117347
Rijschool PIM VALKEN t.h.o.d.n. DriveYouAmstelveenAutoAmsterdam4356335247
Rijschool SilviaAmstelveenAutoEmmeloord2025047
Rijschool StuivenvoltAmstelveenAutoAmsterdam11553877147
Rijschool TodayAmstelveenAutoAmsterdam63394447
RijskulaAmstelveenAutoAmsterdam166245047
Safe WheelsAmstelveenAutoAmsterdam2658335847
Spoed Rijles AmsterdamAmstelveenAutoAmsterdam729145747

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 21 rijscholen met vestigingsplaats Amstelveen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.