autorijschoolvinden.nl

Hoofddorp

Rijscholen in Hoofddorp

  • 46 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
46 rijscholen in Hoofddorp
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AmsteldriveHoofddorpAutoAmsterdam100047
Aras RijschoolHoofddorpAutoHaarlem1100110054
Autorijschool AhaHoofddorpAutoAmsterdam4072947
Autorijschool BaniHoofddorpAutoAmsterdam001047
Autorijschool Dik TromHoofddorpAutoHaarlem118225054
Autorijschool ElderhorstHoofddorpAutoAmsterdam2167215247
Autorijschool Hans DuivenvoordenHoofddorpAutoHaarlem3070107054
Autorijschool HartewensHoofddorpAutoHaarlem3161166254
Autorijschool Marcel HaaimaHoofddorpAutoAmsterdam2564123347
Autorijschool Michel MolenaarHoofddorpAutoHaarlem228258054
Autorijschool PamelaHoofddorpAutoHaarlem33345054
Autorijschool rij-wijsHoofddorpAutoHaarlem1741275654
AutoXactHoofddorpAutoHaarlem1963116454
BaydriveHoofddorpAutoAmsterdam1331153347
Hosp24HoofddorpAutoHaarlem117387554
JZ RijschoolHoofddorpAutoAmsterdam1217263547
Klaar MKHoofddorpAutoAmsterdam001047
LicentiamHoofddorpAutoAmsterdam110052047
Motorrijschool MOVICAHoofddorp
Motorrijschool SosHoofddorpAutoHaarlem20142154
Rij-S-Eef B.V.HoofddorpAutoHaarlem198621515654
Rij Zen bij DenHoofddorpAutoHaarlem667210054
Rij(Be)WijsHoofddorpAutoHaarlem238756054
Rijfris.nlHoofddorpAutoHaarlem4274257254
Rijopleiding G. van der LindenHoofddorpAutoHaarlem165687554
Rijschool DadoHoofddorpAutoHaarlem4161513754
Rijschool De MeerseHoofddorpAutoHaarlem7862517154
Rijschool De ToekomstHoofddorpAutoAmsterdam10110047
Rijschool ForwardHoofddorpAutoHaarlem66481264754
Rijschool G vd KampHoofddorpAutoHaarlem2560295554
Rijschool Haarlemmermeer B.V.HoofddorpAutoHaarlem9871496354
Rijschool KloosHoofddorpAutoAmsterdam96745047
Rijschool met MennoHoofddorpAutoHaarlem4065168154
Rijschool MoenHoofddorpAutoHaarlem714402854
Rijschool MoosHoofddorpAutoAmsterdam450510047
Rijschool NanceHoofddorpAutoHaarlem1650225554
Rijschool OptimaxHoofddorpAutoHaarlem1587310054
Rijschool P. DetmersHoofddorpAutoAmsterdam001047
Rijschool PrinsenHoofddorpAutoAmsterdam100047
Rijschool rightHoofddorpAutoAmsterdam1968346547
Rijschool SocietyHoofddorpAutoHaarlem2969108054
Rijschool TTHoofddorpAutoHaarlem00110054
Ruben's RijschoolHoofddorpAutoHaarlem187898954
sOs RijschoolHoofddorpAutoHaarlem5441713854
VDR VerkeersopleidingenHoofddorpAutoAmsterdam2036747
YU-GO DRIVEHoofddorpAutoHaarlem4461276354

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 46 rijscholen met vestigingsplaats Hoofddorp. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.